Gwiazdy

"Wielki wybuch", czyli musicalowa parodia w wykonaniu Mateusza Banasiuka i Artura Chamskiego

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
„Wielki Wybuch”, czyli musicalowa parodia

Artur Chamski i Mateusz Banasiuk zagrają w musicalu "Wielki wybuch". Aktorzy wcielą się w kilkadziesiąt postaci i pokażą historię ludzkości od początku aż do dzisiaj. To będzie niezapomniane show, o którym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Musical "Wielki wybuch"

"Wielki wybuch" to musicalowa parodia o tym, co dzieje się na świecie. W rolach głównych Mateusz Banasiuk i Artur Chamski. Na scenie będzie szaleństwo i mnóstwo tematów poruszanych w krzywym zwierciadle i z przymrużeniem oka.

- Trochę musical, trochę kabaret i fajnie, że możemy z Arturem spotkać się w takich okolicznościach, bo normalnie widzowie kojarzą nas z takich bardziej powściągliwych ról - wyjaśnił Mateusz Banasiuk.

Musical "Wielki wybuch" można zobaczyć w Teatrze Komedia. To najbardziej zwariowane połączenie komedii i parodii, coś, czego w teatrze jeszcze nie było.

Artur Chamski i Mateusz Banasiuk w serialach TVN

Aktorzy grają także w serialach stacji TVN - "Pajęczyna" oraz "Brzydula". W tym pierwszym Mateusz Banasiuk wciela się w podporucznika Tadeusza Mroza w czasach młodości. To thriller, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010. Główną rolę gra Joanna Kulig.

Natomiast Artur Chamski dołączył do obsady serialu "Brzydula". Wciela się w Alana, który jest nowym asystentem projektantów Sławomira i Mirosława. Delikatny, nieśmiały, skromny i roztargniony - taki jest właśnie Alan.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości