Gwiazdy

Weronika Książkiewicz na planie serialu "Herkules". "Najbardziej komediowa jest główna postać"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Krótka piłka z Weroniką Książkiewicz
Krótka piłka z Weroniką Książkiewicz Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wiosną na platformie Player widzowie zobaczą nowy serial pt. "Herkules". Mateusz Hładki wybrał się na jego plan. Czego dowiedział się na temat nowej produkcji? Nieco szczegółów ujawniła aktorka Weronika Książkiewicz, która była bohaterka cyklu "Krótka piłka".

"Herkules" - nowy serial na Playerze

W przepięknej scenerii teatru "Komedia" w Warszawie nasz reporter spotkał się z Weroniką Książkiewicz, która gra w najnowszej produkcji platformy Player.

- Serial "Herkules" jest serialem kryminalnym, o lekkim zabarwieniu komediowym. Najbardziej komediowa jest główna postać, czyli Herkules, grany przez wspaniałego aktora Rafała Maćkowiaka. Gram Sylwię Mazur, to policjantka, która uwielbia swoją pracę - zdradza gwiazda w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

"Krótka piłka" z Weroniką Książkiewicz

Aktorka mówiąc o serialu 'Herkules" wspomniała o roztargnieniu swojej bohaterki, a Mateusz Hładki skorzystał z okazji i zrealizował swój cykl "Krótka piłka". Pierwsze zadane pytanie dotyczyło cechy charakteru, jaką Weronika chciałaby w sobie zmienić.

- Coś, co zmieniam już od wielu lat, to jest czasami impulsywność i wybuchowe reakcje. To jest coś, czego bardzo w sobie nie lubię, ale na szczęście zdarza mi się coraz rzadziej. To jest taki chwilowy upust, ulga, a potem są zazwyczaj wyrzuty sumienia - odpowiedziała aktorka.

Dowiedzieliśmy się też, że najbardziej z wszystkich potraw lubi kanapki, mama jest jest jej niedoścignionym autorytetem, a w szafie ma więcej butów sportowych niż torebek.

Odpowiedzi w quizie przyniosły wiele ciekawostek na temat uwielbianej przez publiczność aktorki. Więcej można zobaczyć w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Karolina zagrała w "Herkulesie"

33 prace współczesnego Herkulesa

"Co za wiosna". Nowe, trzymające w napięciu seriale już wkrótce na antenie TVN

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości