Ramówka

"Co za wiosna". Nowe, trzymające w napięciu seriale już wkrótce na antenie TVN

Ramówka

Autor:
Patrycja
Sibilska
Co za wiosna. Nowe seriale
Co za wiosna. Nowe seriale
wideo 2/8

Olivier Janiak, w programie "Co Za Wiosna", przedstawia formaty TVN, na które warto czekać. Wśród nich są także niezwykłe seriale. Co przyniesie widzom nadchodząca wiosna?

"Pajęczyna" - o czym jest serial i kiedy go będzie można obejrzeć

To pełen napięcia thriller, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku. W obsadzie znaleźli się cenieni artyści - Joanna Kulig i Mateusz Banasiuk. - Bardzo spodobał mi się scenariusz i to też, że jest to serial kryminalno-historyczny - powiedziała aktorka.

Premiera serialu już 6 marca.

Hit Playera "Skazana" na antenie TVN

Już 27 kwietnia zostanie wyemitowany na antenie TVN jeden z największych hitów platformy Player. Przejmujący i brawurowo zagrany dramat więzienny o sensie poświęcenia, miłości i systemie więziennictwa.

"Skazana", bo o nim mowa, to wstrząsająca historia Alicji Mazur - sędzi niesłusznie skazanej i osadzonej z kobietami na które sama wcześniej wydawała wyroki. W tej roli niezastąpiona Agata Kulesza.

Serial "Bunt" - propozycja dla dorosłych i młodzieży

Zamknięci w ośrodku wychowawczym nastolatkowie buntują się przeciwko apodyktycznej dyrektor. Wymyka się to jednak spod kontroli. - Ten serial opowiada o sile braterstwa, sile przyjaźni w momencie kiedy jesteśmy sami, nie mamy nikogo i przy okazji o tym, jak każdy z osobna jest wspaniały - przybliżył fabułę Jan Wieczorkowski.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości