Ramówka

Co za wiosna. Co TVN7 przygotowało dla widzów w nadchodzącym sezonie?

Ramówka

Autor:
Patrycja
Sibilska
Quiz z serialu „Brzydula”

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przedłużyła koncesję na nadawanie naziemne dla stacji telewizyjnej TVN7 na kolejne 10 lat. Tym samym Siódemka bawi się dalej i dalej bawi Państwa. Co za wiosna się zapowiada. Więcej o nowej ramówce opowiedziała Sandra Hajduk w programie "Dzień Dobry TVN".

Co za wiosna - nowości w TVN7

Wiosną na antenę Siódemki powracają znane i kochane seriale oraz programy rozrywkowe, nie zabraknie także nowości.

"BrzydUla 2"

Małgorzata Socha o "BrzydUli"
Małgorzata Socha o "BrzydUli"
wideo 2/4

- Między innymi dwa nowe paradokumenty. Jeden z nich to "Zagadki losu", trochę przypominający nam nasz ulubiony paradokument "Ukryta Prawdę", ale to nowe historie, nowe przygody i nowi bohaterowie, (...) a drugi paradokument, jeszcze ciekawszy, bo o miłości, a my kochamy historie o miłości, to "Opowieści małżeńskie" (...) Co ważne to warto dodać, że twórcy tych paradokumentów zastrzegają sobie to, że te historie są gdzieś tam oparte na rzeczywistych wydarzeniach, co jest jeszcze bardziej fajne, bo trzeba przyznać, ze siłą tych paradokumentów jest to, że one są takie blisko nas - opowiada Sandra Hajduk.

Wracają sprawdzone hity

W finałowym sezonie "Brzyduli" czekać będą liczne niespodzianki. Odliczanie do happy endu można zaczynać. Co jeszcze powróci, na co czekają fani?

- "Papiery na szczęście", no ten serial podbił serca widzów absolutnie. Zresztą fantastyczna obsada i on również wraca - mówi Sanra.

Damian Michałowski osobiście, jako największy fan zapowiedział natomiast powrót programu "Hotel Paradise".

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości