Gwiazdy

Drugi sezon "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" powraca na antenę. Kiedy premiera?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Widzowie programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" pokochali historię Tadeusza i Roberta Motyków. W trudnym dla wszystkich roku 2021 panowie zrobili duży krok w kierunku poprawienia rodzinnych relacji i odkryli siebie na nowo. Jak teraz wygląda ich męska przyjaźń? Tego dowiemy się już niebawem. Premierowe odcinki drugiej serii już od 16 marca na antenie TTV.

Relacje rodzinne Roberta i Tadeusza Motyków

Program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" to wyjątkowy projekt, poruszający temat wieloletniej rozłąki ojca i syna. Jego bohaterowie, Tadeusz i Robert Motyka zgodzili się wspólnie przeprowadzić remont niewielkiego pomieszczenia przeznaczonego na sklep. Praca nad modernizacją lokalu była dla nich swoistym sprawdzianem, pozwoliła im także odbudować długo zaniedbywaną relację.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Po przerwie na antenie TTV będziemy mogli zobaczyć drugi sezon programu. Co tym razem się wydarzy? Robert zaplanuje krótki urlop, który spędzi w Sieniawie Żarskiej, obok ojca, pani Irenki i w gronie najbliższych przyjaciół. Czas odpoczynku połączy jednak z przygotowaniami do triathlonu. Tadeusz ma jednak nieco inne plany. Czym się skończyły? Widzowie dowiedzą się wszystkiego już w marcu na antenie TTV!

Nowy sezon "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" - gdzie i kiedy oglądać

Drugi sezon programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" zadebiutuje w TTV już 16 marca. Premierowe odcinki będą emitowane w każdą środę o 22:00. Cykl będzie także dostępny w Player.pl. Seria liczy 9 odcinków, za jego produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości