Gwiazdy

Basia i Krzysztof znaleźli miłość w "Hotelu Paradise". Czy planują ślub?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Znaleźli miłość w "Hotelu Paradise"
Znaleźli miłość w "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Emisja pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 5" na TVN7 zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy programu mogą nie tylko wygrać nagrodę pieniężną, przygodę życia, lecz i znaleźć prawdziwą miłość. Potwierdza to przykład Barbary Pędlowskiej i Krzysztof Śwista, którzy po zakończeniu trzeciej edycji postanowili być parą. Jak im się układa? Czy planują ślub? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst - uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise"

W programie Basia Pędlowska i Krzysztof Świst nie byli ze sobą. Przyjaźnili się, ale nic nie sugerowało, że może ich połączyć gorące uczucie. Tym bardziej że uczestniczka wygrała program, będąc w parze z Krystianem Ferretti.

- Podczas kręcenia mieliśmy dobrą, kumpelską znajomość, ale była też gra w butelkę i myślę, że wtedy już bardzo dużo się zadziało. Był namiętny pocałunek i myślę, że od tego momentu już zaiskrzyło - tłumaczył Krzysztof. - Jakaś lampka tam zabłysła i tak naprawdę wszystko się okazało już po (programie - przyp. red.) - dopowiedziała Barbara.

Po powrocie do Polski uczestnik nie miał telefonu. Wówczas pomocną dłoń wyciągnęła do niego Basia. - Myślę, że to też dużo dało, bo zostawiło to we mnie miłe wspomnienie. Basia się mną zaopiekowała jako jedyna, bo wszyscy poszli w swoją stronę - wyjaśnił Krzysztof. - Zostałam. Czekałam chyba z godzinkę na lotnisku, żeby pożyczyć telefon Krzysiowi, żeby dotarł do domu. I tak to się zaczęło. Zaczęliśmy utrzymywać kontakt, który był intensywny. Cały czas pisaliśmy do siebie, nagrywaliśmy wiadomości głosowe, wideo - dodała Basia.

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst zaręczyli się

Para zaręczyła się w Turcji we wrześniu ubiegłego roku i snuje kolejne plany. - Na tę chwilę oboje zajmujemy się pracą, rozwojem osobistym. Wszystko pomalutku tak naprawdę. Gdzieś tam myślimy o założeniu rodziny, ale to wszystko stopniowo - mówiła Basia i dodała, że myślą o dużym weselu.

Narzeczeni wspólnie oglądali czwartą edycję "Hotelu Paradise" i teraz z niecierpliwością czekają na piątą. - Jesteśmy ciekawi, jacy będą uczestnicy. Jakie będą mieć zadania - przyznał Krzysztof. A jakie mają rady dla nowych uczestników? Czy mają kontakt z pozostałymi bohaterami trzeciej edycji? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

"Hotel Paradise 5" - kiedy premiera?

 5. edycja "Hotelu Paradise" będzie emitowana od 21 lutego na Player.pl i w TVN7. Losy uczestniczek i uczestników programu, którzy przeżyją przygodę życia w egzotycznej Panamie, będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości