Ramówka

"Co Za Wiosna" w TVN7. Wyjątkowa oferta programowa na nadchodzący sezon

Ramówka

Autor:
Adam
Barabasz
Co za wiosna
Co za wiosna
wideo 2/8

Kiedy zimowe powietrze rozgrzewają pierwsze promienie wiosennego słońca, wszyscy mamy ochotę na nowe. Wtedy warto zajrzeć na TVN7, gdzie czeka na widzów potężny zastrzyk nowej, dobrej energii - uwielbiane seriale, sprawdzone formaty i mnóstwo rozrywki. Oliver Janiak rozmawia z gwiazdami stacji o nowej ramówce.

Wiosna w TVN7

Nic tak nie sprzyja zakochanym jak wiosna, zwłaszcza ta w TVN7, gdzie już dziś wystartuje nowy odcinek wyczekiwanego przez fanów "Hotelu Paradise". Tym razem uczestnicy będą walczyć o wygraną i wielkie uczucie w Panamie. Wszystko pod czujnym okiem kamer i niezastąpionej w roli prowadzącej Klaudii El Dursi.

- Uczestnicy naszej piątek edycji są naprawdę wyjątkowi - zdradziła gospodyni rajskiego hotelu. - Wydaje mi się, że oni są bardzo naturalni, bardzo szczerzy w tym wszystkim, ale to jest gra i dokładnie wiedzą, jak mają żonglować i co zrobić, żeby utrzymać się jak najdłużej - podkreśliła.

Premiera "Hotelu Paradise 5" już z poniedziałek, 21 lutego o 20:35 na antenie TVN7. Program można również śledzić na platformie Player.pl.

"BrzydUla 2" w TVN7

Nadchodący sezon to także ostanie spotkanie z bohaterami kultowego już serialu "BrzydUla". To niezwykle przedsięwzięcie - rzadko się bowiem zdarza, by twórcy kontynuacji uwzględniali realny upływ czasu - spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem widzów.

- Jesteśmy starsi, przenosimy emocje i cały bagaż doświadczeń na tych bohaterów - wyjaśnia Filip Bobek, wcielający się w rolę Marka Dobrzańskiego. - Przez to stają się ciekawsi, prawdziwsi. O to nam chodzi - zaznaczył.

Losy Uli i jej przyjaciół można śledzić od poniedziałku do czwartku o 20:00 na TVN7 lub Player.pl

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości