Oliwier Janiak

  Co przygotować, by było szybko, smacznie i zdrowo? Tego dowiedział się Oliwier Janiak.

  Podczas letniego wypoczynku - zwłaszcza w bardzo gorące dni - trzeba zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu i orzeźwienie. Choć woda jest najlepszym płynem, po który możemy sięgnąć, to warto urozmaicić jej smak. W jaki sposób? 

  Olivier Janiak, w programie "Co Za Wiosna", przedstawia formaty TVN, na które warto czekać. Wśród nich są także niezwykłe seriale. Co przyniesie widzom nadchodząca wiosna?

  Olivier Janiak, w programie "Co Za Wiosna", przedstawia formaty TVN, na które warto czekać. Wśród nich są dwa spektakularne programy: "Mask singer" i "Przez Atlantyk". O czym są? Kto w nich występuje? Oto kilka przydatnych informacji.

  Na plaży w Szczecinku, z dwukrotnym wicemistrzem olimpijskim i czterokrotnym medalistą mistrzostw świata w kolarstwie, Ryszardem Szurkowskim spotkał się Olivier Janiak. Kto spędza wakacje w zachodniopomorskiem? :)

  Jest producentką, reżyserką, ambasadorką dobrej woli i... matką 6 dzieci! Jak, w natłoku zajęć, udaje jej się jeszcze grać w filmach? O wchodzącym właśnie na ekrany kin filmie "Czarownica", z Angeliną Jolie, rozmawiał Olivier Janiak.

  Na Zamku Królewskim w Warszawie, Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z gwiazdami o męskiej elegancji, teatrze i gorrrących romansach!