Gwiazdy

Taylor Swift w "sukience zemsty" ogłosiła premierę nowego albumu. Co działo się na ceremonii rozdania VMA?

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Przegląd show-biznesowy
Przegląd show-biznesowyDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Tegoroczna gala VMA obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji. Wieczór należał nie tylko do laureatów prestiżowej nagrody, ale również do Johnny'ego Deppa, który w nieoczywisty sposób ogłosił powrót do show biznesu. Relację z wydarzenia przygotowała Sandra Hajduk-Popińska.

Taylor Swift na VMA

Taylor Swift okazała się największą triumfatorką gali, zdobywając nagrodę Best Video "All Too Well". Gwiazda, odbierając statuetkę, ogłosiła datę premiery najnowszego albumu "Midnights", który ujrzy światło dzienne już 21 października. Uwagę zwróciła również stylizacja piosenkarki.

- Mówi się, że to jest sukienka zemsty - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska. - Trochę przypomina kreację, którą Taylor Swift założyła, odbierając tę samą statuetkę MTV VMA również za najlepszy teledysk kilkanaście lat temu, kiedy Kanye West powiedział: "hola, hola, panienko, może masz dobry utwór, ale Beyonce jest od ciebie lepsza". Mówi się, że jest to sukienka zemsty, która nawiązuje do tamtej sytuacji - wyjaśniła gospodyni showbiznesowego kącika.

VMA 2022

Tegoroczną galę poprowadzili Nicki Minaj, Jack Harlow and LL Cool J. Natomiast wieczór otworzył Johnny Depp unoszący się nad publicznością w stroju nawiązującym do statuetki. Aktor żartował, że jest dostępny do wynajęcia na imprezy okolicznościowe. Ogłosił również, że może pracować jako dentysta. Zdaniem Sandry Hajduk był to jasny przekaz, że po skandalu obyczajowym związanym z rozwodem, Depp wraca do gry. Zwłaszcza, że obecnie pracuje na planie filmu kostiumowego, gdzie wciela się w Ludwika XV. Fotosy, które pojawiły się w sieci, zapowiadają prawdziwą gratkę dla fanów kina gatunkowego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Red Hot Chili Peppers, Nicki Minaj, Billie Eilish, Bad Bunny, The Weeknd i Lizzo.

Zobacz materiał wideo i poznaj kulisy tegorocznej gali VMA.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dimitrios Kambouris / Staff / Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości