Gwiazdy

Top of the Top Sopot Festival 2022. Zaskakujące kreacje gwiazd

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Zaskakujące kreacje gwiazd - Top of the Top Sopot Festival 2022

Pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2022 za nami. Podczas koncertu #YOU ARE THE CHAMPIONS w Operze Leśnej pojawiła się plejada gwiazd, a my bawiliśmy się w rytm największych hitów. Oprócz dobrej muzyki nie zabrakło także wystrzałowych stylizacji. Zobaczcie, jak tego dnia wyglądali artyści i prowadzący.

Stylizacje gwiazd na Top of the Top Sopot Festival 2022

Wielkie święto muzyki wystartowało. 16 sierpnia rozpoczął się Top of the Top Sopot Festival 2022. Dla sopockiej publiczności oraz widzów TVN i Playera zaśpiewali m.in. Kayah, Kuba Badach, LemON, Mrozu, Robert Gawliński, Lady Pank, Wilki, Krzysztof Cugowski, Kwiat Jabłoni, Fisz Emade Tworzywo, Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Mery Spolsky, Smolasty, Kasia Wilk, Mezo, Julia Pietrucha, Łukasz Zagrobelny. Imprezę poprowadzili: Agnieszka Woźniak-Starak, Oliwier Janiak, Paulina Krupińska oraz Mateusz Hładki.

Sopot

Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Patrycja Markowska - Top of the Top Sopot Festival 2022

Patrycja Markowska wie, co to znaczy błyszczeć. Na sopockiej scenie wokalistka pojawiła się w skórzanym topie z golfem, który zestawiła z połyskującymi srebrnymi spodniami. Nie zabrakło również dodatków. Tym razem artystka pokusiła się o niebieskie kolczyki przypominające indiańskie pióra.

Patrycja Markowska na Top of the Top Festival
Patrycja Markowska Patrycja Markowska na Top of the Top Festival Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Kasia Wilk - Top of the Top Sopot Festival 2022

Jako jedni z ostatnich na scenie pojawili się Mezo i Kasia Wilk, którzy wykonali kultowy przebój "Ważne". W świetle reflektorów błyszczała stylizacja wokalistki. Tej nocy postanowiła założyć welurowy komplet w odcieniach fioletu. Kasia na sobie miała związywaną w talii marynarkę z frędzlami oraz długie spodnie zakrywające buty. Mezo zaś postawił na nieco bardziej stonowane kolory. Artysta zaszalał jednak z kwiecistą koszulą, którą połączył z elegancką beżowym garniturem.  

Kasia Wilk na Top of the Top Festival
Kasia Wilk na Top of the Top Festival Kasia Wilk na Top of the Top Festival Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Łukasz Zagobelny - Top of the Top Sopot Festival 2022

Ze stylizacją zaszalał Łukasz Zagrobelny. Artysta  zwracał na siebie uwagę zarówno na scenie, jak i za kulisami sopockiej Opery Leśnej. Obok cekinowej marynarki nie dało się przejść obojętnie. Akcentem do czarnej koszuli był natomiast duży naszyjnik wykonany z koralików i zakończony wisiorkiem w kształcie pióra.

Łukasz Zagrobelny na TOP OF THE TOP SopotFestival 2022
Łukasz Zagrobelny na TOP OF THE TOP SopotFestival 2022 Łukasz Zagrobelny na TOP OF THE TOP SopotFestival 2022 Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Kwiat Jabłoni - Top of the Top Sopot Festival 2022

Na sopockiej scenie zobaczyliśmy też Kwiat Jabłoni. Rodzeństwo wybrało stylizacje w kolorze błękitu. Kasia zachwyciła delikatną i subtelną sukienką zdobioną kwiatami. Jacek zaś niebieskim garniturem i klasyczną białą koszulą. Prosto i z gracją.

Kwiat Jabłoni na Top of the Top Festival
Kwiat Jabłoni Kwiat Jabłoni na Top of the Top Festival Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Andrzej Piaseczny - Top of the Top Sopot Festival 2022

Andrzej Piaseczny na deskach Opery Leśnej zaśpiewa już 18 sierpnia podczas koncertu #ZAWSZE RAZEM. Artysta w wydarzeniu uczestniczył od samego początku. Pierwszego dnia za kulisami pojawił się w czerwono-bordowym garniturze i czarnej koszuli. Jaką kreację przygotował na swój występ? O tym przekonamy się już niebawem.

Andrzej Piaseczny na Top of the Top Festival
Andrzej Piaseczny Andrzej Piaseczny na Top of the Top Festival Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Prowadzący Top of the Top Sopot Festival 2022

Nieziemsko wyglądali także prowadzący Top of the Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Woźniak-Starak wybrała krótką, czarną i podkreślającą figurę sukienkę bez ramiączek, która mieniła się w świetle reflektorów. Paulina Krupińska zaś postawiła na falbaniastą sukienkę przed kolano w odcieniach beżu i pudrowego różu. Panowie – Mateusz Hładki i Olivier Janiak – klasa sama w sobie, czarny garnitur i mucha.

Prowadzący Top of the Top Sopot Festival
Prowadzący Top of the Top Sopot Festival Prowadzący Top of the Top Sopot Festival Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Materiał zawiera treści promocyjne partnera.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości