Gwiazdy

"Top Model" 11. Złoty bilet przyznany. Do kogo powędrował?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
"Top Model 11". Aleksandra Helis otrzymała złoty bilet
"Top Model 11". Aleksandra Helis otrzymała złoty biletTVN
wideo 2/10

Za nami kolejny emocjonujący odcinek "Top Model" 11. Jurorzy jednogłośnie przyznali złoty bilet. Kto otrzymał miejsce w domu modelek i modeli? Na co Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zwrócili uwagę?

"Top Model" 11. Aleksandra Helis otrzymała złoty bilet

W 2. odcinku "Top Model" 11 poznaliśmy laureatkę złotego biletu. Zachwyceni jurorzy w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński jednogłośnie wyróżnili Aleksandrę Helis, która wcześniej nie próbowała swoich sił w modelingu. Gdy tylko weszła na wybieg, oceniający nie mogli oderwać od niej wzroku:

- Ładna - powiedziała Joanna Krupa.

- Śliczna i ma długie nogi - dodała Katarzyna Sokołowska.

- Śliczna - wtórował Marcin Tyszka.

- Taka witamina na wybiegu - ocenił Dawid Woliński.

Aleksandra Helis doskonale poradziła sobie nie tylko na wybiegu, lecz i przed obiektywem Marcina Tyszki. Jako pierwsza zamieszka w domu modelek i modeli. - Masz wszystko, co my szukamy - zwróciła się do przyszłej modelki Joanna Krupa.

"To Model" 11. Aleksandra Helis - kim jest?

19-letnia Aleksandra Helis przyjechała na casting z Zielonki (woj. mazowieckie). Towarzyszyła jej koleżanka Danusia. By nie odczuwać presji, nastolatka nie poinformowała o swoich zamiarach rodziny. Uczestniczka programu niedawno porzuciła studia i szuka życiowej drogi. Dlatego zdecydowała się wziąć udział w "Top Model". Aleksandra lubi spędzać aktywnie czas. Czasami pomaga tacie w warsztacie stolarskim.

"Top Model" - sezon 11. - Gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki 11. sezonu "Top Model" w środy o godz. 21:35 na antenie TVN i w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

Pozostałe wiadomości