Gwiazdy

Anja Rubik i Mary Komasa opublikowały nagie zdjęcia: "Powrót do natury"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anja Rubik i Mary Komasa

Anja Rubik i Mary Komasa zamieściły wspólne fotografie, do których zapozowały nago. Miejsca intymne zasłoniły emotikonami. Pod zdjęciami posypała się lawina komplementów. "Piękne, naturalne, bez plastiku", "Są cudowne" - czytamy na instagramowych profilach kobiet.

Anja Rubik i Mary Komasa angażują się w życie społeczne

Anja Rubik i jej przyjaciółka Mary Komasa działają na rzecz kobiet. Światowej sławy modelka i założycielka fundacji SEXED.PL walczy, by mogły decydować o własnym ciele, życiu i przyszłości, a także szerzy edukację seksualną wśród młodzieży. Natomiast wokalistka, która w zeszłym roku została mamą, odczarowuje endometriozę.

Zobacz wideo: Prawa człowieka

Prawa człowieka

Polka przed Trybunałem Praw Człowieka
Polka przed Trybunałem Praw CzłowiekaDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Dziś znane i cenione - za sprawą najnowszych zdjęć - normalizują cielesność.

Anja Rubik i Mary Komasa zapozowały nago

Zarówno Anja Rubik, jak i Mary Komasa udostępniły na swoich instagramowych profilach zdjęcia ze wspólnego pobytu. Udokumentowały, jak opalają się nago na hiszpańskich skałach, a miejsca intymne zasłoniły emotikonami.

Powrót do natury

- Tylko nas dwoje - dodała Mary Komasa.

Fotografie nagich kobiet szybko obiegły sieć. Pod ich wpisami posypały się polubienia i liczne komentarze, w tym od osób ze świata show-biznesu. - Najcudowniejsze nimfy wodne - skomentował Qczaj. - Tak czyste - dodała Ewa Chodakowska. Swój zachwyt wyrazili również Wojciech Bojanowski i Monika Olejnik. Wtórowali im fani. "Piękne, naturalne, bez plastiku", "Są cudowne" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kuba Kamiński, Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości