Gwiazdy

Tomasz Oświeciński buduje dom. "Obiecali mi, że we wrześniu zrobię parapetówkę"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W życiu Tomasza Oświecińskiego zapowiadają się niemałe zmiany. Aktor zawodowo zagra w komediach, a prywatnie właśnie buduje dwupoziomowy dom na działce o powierzchni 1000 m2. O swoich planach opowiedział Mateuszowi Hładkiemu, który wybrał się z kamerą na teren budowy. Przy okazji widzowie mogli zobaczyć wizualizację pomieszczeń.

Tomasz Oświeciński i jego nowy dom

Tomasz Oświeciński w lutym w mediach społecznościowych poinformował, że buduje dom. Natomiast w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradził, że kupił go w stanie surowym. Dlaczego nie wolał zbudować sam od podstaw?

- Ten dom już stał w takiej postaci. Ja po prostu szukałem go w okolicy stajni dla moich koni. Obecnie mam trzy i chyba nie planuję więcej. Tu jest prześliczna stajnia i mówię - mógłbym tu swoje konie zostawić, może trafi mi się jakiś dom w okolicy albo znajdę jakąś działkę, gdzie będę mógł budować. Wjechałem na to osiedle i to był jedyny dom, który nie został wykończony. Przemili państwo, niestety nie poradzili sobie finansowo przez to, co się dzieje. No i dogadałem się, i jestem teraz właścicielem tego domu – wyjawił aktor.

Jego nowe lokum nie będzie jednak skromne. Działka liczy bowiem 1000 m2, a dom ma 330 m2. Na dole mają być 4 pomieszczenia, a na górze 3. Co więcej, aktor postanowił w środku wyburzyć ściany, bo jak sam tłumaczył – lubi otwartą przestrzeń. Przy okazji widzowie mogli zobaczyć wizualizację mieszkania m.in. elegancki salon, w którym dominują szarości i biel. Uwagę przyciąga również zielona ściana. W łazience natomiast nie zabraknie złotych akcentów.

Tomasz Oświeciński zamierza się przeprowadzić

- Obiecali mi, że we wrześniu już zrobię parapetówkę. Mam nadzieję, że tak będzie - oznajmił aktor i zaprosił na to wydarzenie Mateusza Hładkiego z kamerą, a potem bez.

Przy okazji Tomasz zdradził również swoje plany na 2021. Zamierza do końca roku zagrać w 5 filmach. Co ciekawe zobaczymy go w innych rolach niż dotychczas. Więcej na temat nowych wyzwań zawodowych w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

"Hotel Paradise" 29 odcinek. "Denerwuje mnie to, że ciągle wymyślają niecne plany". W raju będzie zmiana par?

Macaulay Culkin został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka

22 lata od premiery płyty "Kayah i Bregović". "Warto mieć miłe wspomnienia"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości