Gwiazdy

Nieprzeciętne tańce na weselach. Występ panny młodej z ojcem wzruszył do łez

Gwiazdy

archiwum prywatne

Wesele to niewątpliwie okazja do wielu wzruszeń. Oprócz emocji związanych z relacją nowożeńców, często do łez doprowadzają również inni członkowie ich rodzin. Tak było w przypadku wesela Tenayi Snider, której niezwykły taniec z ojcem podbija sieć. Również po ślubie znanej widzom Dzień Dobry TVN Sandry Hajduk doszło do wyjątkowego wydarzenia.

Taniec panny młodej z ojcem podbija sieć

To była wyjątkowa chwila, nie tylko dla gości weselnych. Internauci są zachwyceni filmem nagranym na jednym z amerykańskich wesel, na którym uwieczniony został taniec panny młodej z ojcem. Nie jest to zwykły taniec, bo mężczyzna cierpi na stwardnienie zanikowe boczne i porusza się na wózku inwalidzkim. Najczęstszymi objawami tej choroby są bowiem zaniki mięśniowe, osłabienie mięśni, niewyraźna mowa i trudności w połykaniu.

Panna młoda zatańczyła z ojcem do utworu "Sweet Child O'Mine" z repertuaru zespołu Guns N' Roses. W czasie tańca siedziała na jego kolanach. Mimo energicznego podkładu muzycznego, zarówno goście weselni, jak i internauci na całym świecie nie kryli wzruszenia. Kolejne osoby udostępniają film w sieci i podkreślają, że to jedna z najbardziej wzruszających sytuacji, jakie widzieli.

- Odkąd byłem dzieckiem, zawsze mieliśmy nadzieję, że będziemy mogli to zobaczyć. W całym budynku weselnym nie było osoby, która by się nie popłakała… Myślę, że twarz mojego taty mówi wszystko - powiedział w Good News Movement Dakota Snider - brat panny młodej, który jako pierwszy udostępnił wideo w sieci.

Sandra Hajduk zaskoczona przez tatę na weselu

Równie wyjątkowa, choć mająca całkiem inny wydźwięk chwila miała miejsce na weselu Sandry Hajduk, która w Dzień Dobry TVN przybliża widzom świat show-biznesu. Podczas jednego z najważniejszych dni w jej życiu, niezwykłym bohaterem był jej tata, z którym od zawsze ma wyjątkową relację.

Sandra nie zatańczyła zwyczajowego "pierwszego tańca" ze świeżo upieczonym mężem. Na parkiecie pojawił się za to jej tata, który poruszał się w rytm przeboju zespołu AC/DC. Towarzyszyła mu córka, a później także świeżo upieczony zięć.

- Było to dla mnie turbo zaskoczenie, ponieważ ja się w ogóle nie spodziewałam takiej niespodzianki. Mogłam się spodziewać, że mój tata zrobi coś szalonego, ponieważ ja mam najbardziej szalonych rodziców na świecie, no i oczywiście najlepszych - wiadomo - i na maksa rockandrollowych - wyznała nam Sandra. - Jeśli chodzi o mojego ojca i AC/DC to był to nasz pierwszy rockowy, wspólny koncert, dlatego wybrał tę piosenkę. No i dlatego, że ślub był rock'n'rollowy. Zmiótł wszystkich! - podkreśliła.

Na dodatek, tata zaskoczył Sandrę prezentując, jej swój nowy tatuaż – od teraz ma na ramieniu wytatuowane imię córki z błyskawicą, będącą imitacją litery "N". - Mogłam się spodziewać, że coś się wydarzy, ale o ile tańca w stylu AC/DC (albo jak mawia mój ojciec EJSIDEJSI) się spodziewałam, to tego, że zaprezentuje taki tatuaż to nie - zauważyła Sandra i dodała:

Nie miałam pojęcia o tatuażu, on coś kiedyś przebąkiwał, że sobie wydziara moje imię na ramieniu, ale że z takim piorunem i że zrobi to naprawdę, że to nie będzie przyklejany tatuaż, to się nie spodziewałam

Zobacz wideo: Najciekawsze trendy ślubne

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości