ojciec i córka

    ojciec i córka

    Wesele to niewątpliwie okazja do wielu wzruszeń. Oprócz emocji związanych z relacją nowożeńców, często do łez doprowadzają również inni członkowie ich rodzin. Tak było w przypadku wesela Tenayi Snider, której niezwykły taniec z ojcem podbija sieć. Również po ślubie znanej widzom Dzień Dobry TVN Sandry Hajduk doszło do wyjątkowego wydarzenia.

    Czy rzeczywiście między ojcem a córką potrafi wytworzyć się specyficzna więź, o którą może być zazdrosna matka? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN Odetę Moro - mamę Soni, Rafała Cieszyńskiego - tatę Zosi i Antoniego oraz Mariusza Totoszko - tatę Julii i Zosi. Jakie oni mają relacje ze swoimi dziećmi?

    Koniec ery Matki Polki. Tak Michał Zawer i Anna Waluda nazwali album, który zachwycił media na całym świecie, między innymi magazyn "Independent" czy "Daily Mail". Niebanalne fotografie przedstawiają Michała i maleńką, "latającą" Emilię. Dlaczego obok ujęć nie można przejść obojętnie? Kto je reżyseruje? Skąd pomysł akurat na taką konwencję zdjęć? Czym jeszcze para dzieli się na swoim blogu? Michał i Anna opowiedzieli o tym na kanapach Dzień Dobry TVN.