Gwiazdy

Tamara Arciuch pokazała archiwalne zdjęcie z synem. Okazja jest wyjątkowa

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Tamara Arciuch opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowo rozczulające zdjęcie z prywatnego rodzinnego archiwum. Aktorka pozuje na nim z kilkumiesięcznym synem Michałem, który właśnie skończył 12 lat. Trudno nie zachwycić się tym widokiem. Sama Tamara wydaje się bardzo poruszona.

Tamara Arciuch świętuje urodziny syna

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w 2016 r. powitali na świecie swoją córkę Nadię. Cały świat kręcił się wówczas wokół dziewczynki. Aktorka postanowiła wtedy skupić się wyłącznie na macierzyństwie. Przerwała pracę i zajęła się rodziną.

Gwiazda jest niezwykle oddaną mamą. Teraz poświęciła uwagę średniemu synowi - Michałowi. Chłopak świętuje swoje 12. urodziny. Tamara nie zapomniała o tym ważnym dniu i uczciła je, publikując urocze zdjęcie chłopca.

- 12 lat. Wszystkiego najlepszego kochany Synku! - czytamy we wpisie aktorki.

Tamara Arciuch - życie prywatne

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Oboje rzadko wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego. Są razem od 2009 roku. Poznali się na planie serialu, przy którym pracowali. Ich początki nie były jednak najłatwiejsze, znajdowali się wtedy w innych relacjach. Jednak ich uczucie okazało się silniejsze. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci Nadii i Michała, wychowują też syna aktorki z poprzedniego związku.

Krzysztof Maksymilian Szyc jest synem Tamary Arciuch i jej pierwszego męża, Bernarda Szyca, trójmiejskiego aktora, z którym rozwiodła się w 2011 roku. Krzysztof, jak na dziecko aktorów przystało, też ma za sobą epizody w filmach i serialach. Pojawił się obok swojej mamy m.in. w serialu "Niania" oraz w filmie "Długi weekend". Aktualnie realizuje się jako muzyk - jest perkusistą w zespole MopS.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Tamara Arciuch wraca na szklany ekran

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości