Gwiazdy

Tamara Arciuch ujawnia tajemnicę zawodową. "Sporo lat zbierałam się do tego, by to zrobić"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Jakie tajemnice skrywa Tamara Arciuch?
Jakie tajemnice skrywa Tamara Arciuch? Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

W serialu "Tajemnica zawodowa 2" Tamara Arciuch wciela się w prawniczkę Monikę Litwin. Za co aktorka uwielbia tę postać? Ile łączy ją z bohaterką? Dlaczego dopiero teraz zdecydowała się sięgnąć po recital? Na te pytania odtwórczyni odpowiedziała w Dzień Dobry TVN.

"Tajemnica zawodowa 2" - silne kobiece postaci

Od 4 września w niedzielne wieczory na antenie TVN możemy oglądać "Tajemnicę zawodową 2". Jedną z silnych postaci w serialu jest prawniczka Monika Litwin, którą gra Tamara Arciuch.

- To jest moja domena, silnych, mocnych kobiet. Bardzo mi odpowiada ta szufladka, bo w życiu raczej jestem spokojna i delikatna, a te bohaterki pozwalają poczuć się na chwilę kimś innym. Monika rzeczywiście jest taką postacią, która bardzo inspiruje mnie też prywatnie. Podziwiam takie kobiety, które potrafią wziąć sprawy w swoje ręce, być bezkompromisowe - tłumaczyła aktorka w Dzień Dobry TVN.

Monika od lat zadurzona jest na swój sposób w Wiktorze. - Trzyma się litery prawa. Stara się to łączyć ze swoim życiem osobistym, ale ponieważ ze swoim partnerem wykonują ten sam zawód, to często się ścierają na tym polu - przyznała aktorka. - W nowej serii serialu widzimy Monikę troszeczkę łagodniejszą niż w pierwszej części. Pod koniec chyba wróci do korzeni - dodała.

Tamara Arciuch cieszy się, że coraz więcej scenariuszy powstaje o kobietach i dla kobiet. - Wcześniej często było tak, że mieliśmy seriale z silnymi mężczyznami, do ozdoby dziewczyna się gdzieś tam pokazywała, a teraz coraz więcej jest scenariuszy i seriali [o kobietach - przyp. red.], np. z Agatą Kuleszą o więźniarkach - podkreśliła.

Tamara Arciuch w utworze "Si petite"

Natomiast tajemnicą zawodową Tamary Arciuch jest śpiew. W Dzień Dobry TVN aktorka wykonała utwór "Si petite". - Z tym śpiewaniem to jest dość skomplikowana sprawa dla aktorki. Niby mamy w szkole piosenkę, zajęcia z wokalu, ale z pewną nieśmiałością aktorzy mierzą się z tym. Grałam w musicalach, jak pracowałam w Teatrze Wybrzeże, gościnnie grałam w Teatrze Muzycznym w Chicago, więc gdzieś tam trochę tych muzycznych rzeczy robiłam, ale przyznam się, że nigdy nie miałam odwagi na to, by sięgnąć po recital - przyznała aktorka.

- Sporo lat zbierałam się do tego, by to zrobić. W końcu się udało nabrać tej odwagi. Mam nadzieję, że widzom się to spodoba. Bardzo lubię ten czas, okres retro. Dobrze się w nim czuję - dodała.

Kiedy odbędzie się recital artystki? Jaki jest sukces związku Tamary Arciuch? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Tamara Arciuch w piosence „Si petite”
Tamara Arciuch w piosence „Si petite” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości