Gwiazdy

"To nowy członek naszej rodziny". Alicja Bachleda-Curuś pokazała swoją najnowszą miłość

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Kinga Burzyńśka, Michał Malinowski
Nowa miłość Alicji Bachledy-Curuś
Nowa miłość Alicji Bachledy-Curuś Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda niedawno zdecydowała się na powiększenie swojej rodziny. Czy jej syn jest z tego zadowolony? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

Alicja Bachleda-Curuś adoptowała psa z Ukrainy

Alicja Bachleda-Curuś ma dwa psy - Lunę i Odessę. Ostatni z nich pochodzi z Ukrainy. - Dotarła do krakowskiego schroniska. Tam przez przypadek albo i nie, ponieważ odwiedzam to schronisko, jak tylko jestem w Krakowie, spotkałyśmy się. A tak naprawdę ona wybrała Henia (syn aktorki - przyp. red.) - powiedziała Alicja Bachleda-Curuś.

Aktorka zdradziła, że suczka wyróżniała się na tle innych psów. Była bardzo wycofana, chowała się w kącie swojego boksu, nie bardzo akceptowała dorosłych. - Kiedy przeszliśmy dalej. Henio został za nami i zobaczyłam tylko jej czarny nosek, który się wysuwa zza krat do Henia. To był taki moment, kiedy stwierdziłam, że nie mogę jej zostawić - wyznała.

Gwiazda przyznała, że psami zajmuje się głównie ona. - To jest bardzo przyjemne. Henio bardzo się cieszy, jak dwa psy torpedują go rano na powitanie, ale obowiązki spoczywają na mnie - powiedziała.

Alicja Bachleda-Curuś o planach na przyszłość

Podczas rozmowy Kinga Burzyńska zapytała aktorkę również o jej plany zawodowe. - W dalszym ciągu dość mocno pracuję nad tym, żeby stworzyć pewien serial. To projekt, który bardzo leży mi na sercu i jest to bardzo ciekawa historia, śmieszna. Pisanie jest przesympatyczne, pierwszy raz się czegoś takiego podjęłam - połączyłam te dwa światy Ameryki i Polski - powiedziała.

Czy syn aktorki zamierza pójść w ślady sławnej mamy? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Kinga Burzyńśka, Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości