Syn Krzysztofa Krawczyka odwiedził grób ojca. Okazało się, że nie pojechał tam sam

Krzysztof Igor Krawczyk
UWAGA! TVN
Krzysztof Igor Krawczyk w Dzień Ojca udał się na grób zmarłego wokalisty. W mediach społecznościowych zamieścił relację z wizyty. "Wyrazy współczucia" – komentują internauci.

Krzysztof Igor Krawczyk przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Igor Krawczyk w Dzień Ojca uczcił pamięć zmarłego taty. Wraz z bliską mu osobą - Katarzyną Filipiak, odwiedził grób Krzysztofa Krawczyka, który spoczął w Grotnikach koło Łodzi. W mediach społecznościowych zamieścił serię zdjęć. Wśród nich odnajdziemy relację, jak zapala znicz z napisem "Kochanemu Tacie". Dołączył również wzruszający wpis – parafrazę "Kołysanki dla Krzysia" autorstwa zmarłego:

Tyś jest mój świat Ojcze wspaniały Gdzie rajskie niebo i wszechświat CAŁY

Krzysztof Krawczyk był jednym z ulubionych wokalistów Polaków. Na fotografiach syna artysty dostrzeżemy świeże kwiaty i znicze, które świadczą o tym, że grób muzyka jest nadal licznie odwiedzany. Potwierdzają to również komentarze pod postem: "Wyrazy współczucia. Łączę się razem z Tobą w tym bólu", "Tata żyje w Waszych sercach", "Tato na pewno się raduje w niebie", "Panie Krzysztofie, ojciec teraz będzie pomagać Panu (...). Główka do góry. Teraz wszystko będzie dobrze".

Krzysztof Igor Krawczyk - partnerka Katarzyna Filipiak

Partnerka syna Krawczyka, Katarzyna Filipiak pracuje w Stowarzyszeniu Studio Integracji, działającym w łódzkim Domu Kultury. Ostatnio razem z Krzysztofem wyjechali do Ustki, gdzie odbywały się Ogólnopolskie Konfrontacje Artystyczne Niepełnosprawnych Ustka 2021.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Piosenkarz miał 74 lata. O jego śmierci poinformował menadżer artysty, Andrzej Kosmala. Przypomnijmy, że artysta przyznał w jednym z programów, że ojcostwo to jedyna rzecz, która mu się w życiu nie udała. Więcej na ten temat w artykule: Jak Krzysztof Krawczyk traktował swojego jedynego syna? "To jest nasza rodzinna sprawa". Mimo skomplikowanej relacji Krzysztof Igor Krawczyk kocha swojego ojca i pielęgnuje pamięć o nim.

Zobacz także:

Nie żyje Krzysztof Gradowski. "Jego 'Akademię Pana Kleksa' ogląda już kolejne pokolenie młodych widzów"

Filip Chajzer w przełomowym wywiadzie o traumatycznych chwilach ze swojego życia: "Chcieli mnie w ten okrutny sposób ukarać"

Marina Łuczenko-Szczęsna wystąpiła z tatą. "To pierwsza piosenka, której się nauczyłam"

Zobacz wideo: Dramat syna Krzysztofa Krawczyka

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości