Gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski odpoczywają z dziećmi w Czarnogórze. Fanka: "Kto wam zrobił zdjęcie?"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski postanowili odpocząć od codziennych wyzwań i wybrali się z dziećmi na wakacje do Czarnogóry. Para popularnych Influencerów nie zapomniała jednak o swoich obserwatorach. Podzielili się z fanami wymownym zdjęciem z kurortu leżącego u wybrzeży Morza Adriatyckiego.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zyskali popularność dzięki swojej aktywności w serwisie YouTube. To właśnie tam stawiali pierwsze kroki w swojej karierze, zyskując sporą rzeszę fanów. Obecnie cieszą się imponującą liczbą obserwatorów również na Instagramie. Sylwia zachwyca fanów także pięknym głosem, ponieważ z sukcesami realizuje się także jako wokalistka.

Sylwia Przybysz - szczęśliwa rodzina

Nieco ponad rok temu popularna para polskiego Internetu po raz pierwszy przywitała na świecie swojego potomka. Mała Pola nie utrzymała jednak długo statusu jedynaczki, bowiem w marcu tego roku przyszła na świat druga córeczka, Nela. Szczęśliwi rodzice ogłosili jej narodziny w sieci, nie kryjąc wzruszenia i dumy. Niebawem zamierzają także postawić kolejny krok na swojej wspólnej drodze, ponieważ planują ślub. Teraz postanowili wybrać się na rodzinne wakacje.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na wakacjach w Czarnogórze

Rodzina spędza beztroski czas w jednym z kurortów w Czarnogórze. Youtuberzy pozostają jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami i na bieżąco dzielą się z nimi zdjęciami z urlopu. Jedno z nich wywołało niemałe poruszenie w mediach społecznościowych.

Sylwia opublikowała na swoim profilu fotografię, którą opisała jedynie za pomocą dwóch emotikonek. Ujęcie jest jednak na tyle wymowne, że nie trzeba było używać wielu słów, by oddać emocje gwiazdy. Zdjęcie przedstawia zakochanych, którzy patrzą sobie głęboko w oczy.

Resztę postanowili dopisać fani. - "Love", "Pięknie, dużo miłości", "Zakochańcy nasi", "Miłość rośnie wokół nas" - pisali pod postem, a jedna i internautek dopytywała, kto jest autorem fotografii: "Śliczne, ale nurtuje mnie pytanie: kto wam zrobił zdjęcie? Pola lub Nela?". Sylwia nie kazała długo czekać na odpowiedź i rozwiała wszelkie wątpliwości: "Mój tata" - odpowiedziała w komentarzu youtuberka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sylwia Przybysz o blaskach i cieniach wczesnego macierzyństwa. "Czuje, że muszę być poważniejsza, mimo że mam 22 lata"

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości