Gwiazdy

Sylwia Bomba zaczyna nowy etap w życiu. "Córeczko, to dla Ciebie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Sylwia Bomba zaczyna nowy etap w życiu

Sylwia Bomba lubi zaskakiwać swoich fanów. W mediach społecznościowych pochwaliła się filmikiem z zakupionego domu, a następnie przyznała, że wraz z córką wkracza w nowy etap w życiu. Gwiazda poprosiła także obserwatorów o pomoc.

Sylwia Bomba – nowy dom, nowe życie

W życiu wszystko jest możliwe, trzeba tylko chcieć. Sylwia Bomba kolejny raz udowadnia swoim fanom, że ciężką pracą i determinacją jest w stanie sięgać po największe marzenia. Jednym z nich był dom, do którego już niebawem będzie wprowadzać się wraz z córeczką. Zanim jednak przeniesie wszystkie swoje rzeczy, czeka ją etap remontów.

Na Instagramie Sylwia opublikowała krótki filmik z wnętrza nowego lokum i pokazała, jak prezentują się pokoje.

Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap w życiu. Zawsze sobie mówiłam: nie poddawaj się, nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że Twoje marzenia są nierealne. Uwierz w siebie i uwierz, że możesz to osiągnąć sama (z niewielką pomocą aniołów). Córeczko, to dla Ciebie

Na koniec gwiazda poprosiła internautów o porady dotyczące wykańczania domu w stanie deweloperskim. Jak przyznała, nigdy wcześniej nie miała takiego doświadczenia

- P.S. jakieś rady odnośnie wykańczania? Jestem kompletnym laikiem, więc wszystkie mile widziane - dodała.

Sylwia Bomba – najlepsza mama na świecie

Pod postem Sylwii pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani licznie gratulowali nabycia nieruchomości i życzyli dużo szczęścia na nowym etapie życia. Jedna z fanek dodała także, że córeczka musi być bardzo dumna z mamy.  - Tosia ma najlepszą mamę na świecie – pisała internautka.

"Takich kobiet świat potrzebuje! Powodzenia na „nowej drodze życia”. PS  ja zawsze mówiłam, że albo my wykończymy dom albo on wykończy nas", "Brawo, Tak trzymać! Jesteś wzorem dla wielu osób", "To jest dla was wielkie krok w nowe życie. Jesteś inspiracją dla wielu kobiet, że można iść z podniesioną głową i poprawioną koroną" – czytamy pod filmikiem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości