Sobowtóry gwiazd. Poznajcie niemieckiego Ryana Goslinga, 20-letnią Lady Gagę i "siostrę bliźniaczkę" Adele

sobowtór Ryana Goslinga
x-news
Uwielbiamy światowe gwiazdy. Niektóre z nich tak bardzo, że czasami marzymy o tym, by ich sklonować. Okazuje się, że nie jest to konieczne. Wiele znanych i lubianych ma bowiem swoich... sobowtórów. Nie wierzysz? Mamy żywe dowody. Sprawdź.

Sobowtóry gwiazd - Ryan Gosling

Ryan Gosling to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Mężczyzn inspiruje jego zawadiacka rola w "Drive", a kobiety kochają go za filuterną kreację w "Kocha, lubi, szanuje". Ryan nie jest jednak aż tak wyjątkowy, jak mogło się nam wydawać. Gosling ma bowiem sobowtóra. Poznajcie Johannesa Lascheta z Niemiec.

Ryan Gosling:

Sobowtóry gwiazd - Lady Gaga

Ta 20-latka twierdzi, że gdyby dostawała pieniądze za każdym razem, gdy ktoś porównuje ją do Lady Gagi, dziś byłaby bogata. Jakby się nad tym głębiej zastanowić - jest to całkiem dobry pomysł na zebranie fortuny.

Lady Gaga:

Sobowtóry gwiazd - Barack Obama

Reggie Brown sobowtórem byłego prezydenta USA jest... z zawodu. Brown dziś jest znanym komikiem, który wraz z innym sobowtórami bierze udział w ważnych, choć pewnie niepolitycznych, eventach.

Barack Obama:

Sobowtóry gwiazd - Reese Witherspoon

Nie dość, że Marilee Lessley wizualnie bardzo przypomina Reese, to dodatkowo wygląda na równie rodzinną i ciepłą osobę co aktorka. Co ciekawe, panie miały kiedyś okazję się spotkać, a nawet zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Reese Witherspoon:

Sobowtóry gwiazd - Kim Kardashian

Kim Kardashian ma wiele sobowtorów. Mnóstwo kobiet inspiruje się również stylem Kardashianki i stara się do niej upodobnić. Naszym zdaniem najlepiej udało się to Kami.

Kim Kardashian:

Sobowtóry gwiazd - Adele

Ellinor Hellborg do złudzenia przypomina piosenkarkę Adele. Te same wielkie oczy, pełne usta i porcelanowa cera, którą zwykle mogą pochwalić się Brytyjki i mieszkanki Skandynawii. Ellinor pochodzi bowiem ze Szwecji.

Adele:

A jeśli chcesz więcej przystojnego sobowtóra Ryana Goslinga, obejrzyj materiał:

Zobacz także:

Margaret wychodzi z cienia i wraca na scenę. "Nie mogę się doczekać"

Dlaczego Małgorzata Kożuchowska uciekła z miasta? "Żeby nie czuć się jak zając na polowaniu"

Zaskakujące wyznanie Kelly Rowland: "Przez dekadę żyłam w cieniu Beyonce"

Autor: Anna Mierzejewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości