Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Aneta ucieka przez wyznaniami. "Nie chcę ani mówić, ani słyszeć żadnych większych słów"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ślub od pierwszego wejrzenia

Przed nami kolejny odcinek szóstej serii "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak czują się ze sobą świeżo upieczone małżeństwa? Jak się okazuje, czasami pod powierzchnią uśmiechów tlą się konflikty, które niespodziewanie wybuchają. Do czego to doprowadzi?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kasia i Paweł – powrót do domu

Pierwsze spotkanie Kasi i Pawła wyglądało jak w bajce, dostrzegli w swoich oczach obietnicę szczęścia. Dzień po wyśnionym ślubie u kobiety narodził się lęk przed bliskością. Wyznała Pawłowi swoje obawy, a on przyjął to z wyrozumiałością i starał się niczego żonie nie narzucać. Jego spokój i cierpliwość zaowocowały udanym pobytem w górach. Co wydarzy się po powrocie do domu? Kasi będzie trudno przyzwyczaić się do nowej sytuacji i obrączki na palcu. Małżeństwo odwiedzi jednak swoje mieszkania, by każdy z partnerów mógł zobaczyć, gdzie mieszkała do tej pory druga połowa.

- Zastanawiam się, jak to życie będzie wyglądać po podróży poślubnej. To już nie jest zabawa, to nie jest to, co było przed ślubem – przyznała Kasia. Co zrobi? Jak wątpliwości pojawią się u Pawła?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Julia i Tomasz

Julia i Tomasz czują się ze sobą swobodnie. Intuicyjnie wybrali koleżeński sposób poznawania się i szybko pozbyli skrępowania. Podczas podróży poślubnej skupili się na okrywaniu siebie poprzez zadania oraz romantyczne gesty. Dzięki temu dowiedzieli się, co ich łączy, a co różni.

W nowym odcinku Julia rozpocznie szczerą rozmowę z Tomaszem. Mężowi zada pytanie o typ kobiet, jakie mu się podobają. Niestety odpowiedź będzie szczera do bólu. - Lubię dziewczyny drobne, z kręconymi włosami i dużymi oczami, tak napisałem – odparł Tomasz. Julia szybko przyznała, że ona do drobnych nie należy. Jak przyjęła wyznanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert

Para po ślubie poczuła do siebie wyjątkową bliskość. W najnowszym odcinku Aneta zabierze ukochanego na górską wycieczkę. Czy między dwojgiem pojawi się prawdziwa miłość, czy tylko zauroczenie? Tego jeszcze nie wiadomo. Kobieta jest jednak bardzo zdystansowana.

- Nie chcę ani mówić, ani słyszeć żadnych większych słów – stwierdziła Aneta.

Zobacz kolejne odcinki na antenie TVN we wtorki o godz. 21:30 lub na Player.pl.

Zobacz wideo:

Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość
Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości