Gwiazdy

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już nie ukrywają uczuć. Romantyczne zdjęcie z wakacji zachwyca

Gwiazdy

Karolina Rybińska / Dzień Dobry TVNLaura i Karol

Laura Wielich i Karol Maciesz poznali się dzięki udziałowi w piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć eksperci nie połączyli ich w parę, lecz dobrali im innych małżonków, to ostatecznie i tak po zakończeniu telewizyjnego show, postanowili być razem. Teraz ich związek kwitnie, co widać na pierwszym wspólnym zdjęciu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Laura i Karol

"Ślub od pierwszego wejrzenia" bez wątpienia odmienił życie każdego z nich. Laura Wielich wzięła ślub z Maciejem Książkiem, a Karol Maciesz z Igą Śmiechowicz. Początkowo zarówno jedna para, jak i druga, starały się dobrze poznać i dotrzeć, jednak relacje te nie przetrwały próby czasu. Różnice charakterów i narastające konflikty wzięły górę, dlatego po kilku tygodniach znajomości zapadły decyzje o rozwodach.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Choć Laura i Karol nie znaleźli szczęścia u boku małżonków, którzy zostali im dobrani w eksperymencie, to okazało się, że to właśnie oni byli sobie pisani w prawdziwym życiu.

- Jak zobaczyłam Karola podczas pierwszego odcinka, poczułam, że to mógłby być mężczyzna, którego chciałabym spotkać - zdradziła Laura w Dzień Dobry Wakacje.

Do podobnego wniosku doszedł Karol i wykonał pierwszy krok. Zaprosił koleżankę z programu do grona znajomych w mediach społecznościowych. Najpierw nie mogli się nagadać przez telefon, a później zaczęli się spotykać na żywo.

Związek Laury i Karola

Laura i Karol przez jakiś czas ukrywali swoją relację, woleli zbliżyć się do siebie w ciszy i spokoju, bez medialnego szumu. Jednak teraz, kiedy publicznie opowiedzieli o łączącym ich uczuciu, nie stronią już od mediów. Opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie w sieci z wycieczki do Gdańska. Zakochani pozują z uśmiechami na twarzy, a ich dłonie ułożone są w kształcie serca. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest im razem dobrze.

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" kibicują parze. Życzą im dużo szczęścia: - "Cudownie! Wszystkiego najlepszego dla was", "Pozdrowienia! Dużo miłości", "Pięknie wam razem", "Ale pasujecie do siebie", "Super się na was patrzy", "Wszystko w życiu jest po coś! Wszystkiego dobrego. Kochajcie się" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zaskakująca zamiana w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”. Laura Wielich i Karol Maciesz po raz pierwszy o swoim uczuciu

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska / Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości