Gwiazdy

Sławomir i Kajra chcą się rozwieść? Skomentowali doniesienia i są w tej kwestii zgodni

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Pomponik.pl
Sławomir i Kajra

Sławomir Zapała i Magdalena "Kajra" Kajrowicz tworzą związek małżeński od 11 lat. Choć na scenie są niemal nierozłączni i zawsze uśmiechnięci, w mediach co jakiś czas pojawiają się doniesienia o kryzysie i zbliżającym się rozwodzie wokalistów. Para w najnowszym wywiadzie skomentowała te pogłoski.

Sławomir i Kajra o rozwodzie

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz poznali się w ówczesnej PWST w Krakowie. Oboje byli studentami Wydziału Aktorskiego. Na początku łączyły ich wyłącznie relacje koleżeńskie, ale później na bazie przyjaźni stworzyli romantyczny związek. Od tej pory dzielą wspólnie nie tylko codzienność, lecz także pracę - razem występują na scenie i jeżdżą w trasy koncertowe. W 2016 roku para doczekała się narodzin syna Kordiana.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Czy rzekomy kryzys zdołał przerwać tę miłosną sielankę? Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki o domniemanym rozwodzie wokalistów. Gwiazdorzy w najnowszym wywiadzie zabrali w tej sprawie głos. Choć nie ukrywają, że mają wybuchowe charaktery i w ich relacji często dochodzi do kłótni, z wypowiedzi udzielonych w serwisie Pomponik.pl wynika, że nadal chcą tworzyć rodzinę.

- Jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody, to nudno by było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy - oznajmiła Kajra w rozmowie z dziennikarzem serwisu.

Powiedzieliśmy sobie "tak" 11 lat temu, wesele trwało 7 dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety, Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski

Sławomir potwierdził słowa żony. - Z przyjemnością się pomęczę. Ja też nie zamierzam tego powtarzać. (...) To są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku - skwitował.

Rzekomy kryzys w związku Kajry i Sławomira

Serwis Pomponik.pl donosi, że mimo zapewnień Sławomira Zapały i Magdaleny Kajrowicz o trwałości ich małżeństwa, osoby z otoczenia pary są zaniepokojone zachowaniem popularnych gwiazdorów. Anonimowy informator portalu twierdzi, że podczas jednego z ostatnich koncertów wokaliści wydawali się szczęśliwi jedynie przed kamerami.

- Wyraźny był jakiś zgrzyt między nimi. Można powiedzieć, że za kulisami wręcz się unikali. Tylko w sytuacjach zawodowych typu występ, zdjęcia, wywiad na ściance uśmiechali się i byli ze sobą - czytamy na Pomponik.pl.

Wiadomo jednak, że wiarygodność wszelkich plotek głoszonych przez niezweryfikowane źródła nie jest stuprocentowa. Doniesienia te nie zostały jeszcze potwierdzone ani zdementowane przez samych zainteresowanych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości