Gwiazdy

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską wyjątkowym zdjęciem. "Tak brakuje tej kobiety"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk wychowuje troje dzieci ze związku z Anną Przybylską. Zmarła aktorka już na zawsze pozostanie w jego pamięci, czego dowodem są chociażby ich wspólne zdjęcia, które co jakiś czas były piłkarz publikuje na Instagramie. Biało-czarna fotografia, na której widać młodą i uśmiechniętą parę, wzruszyła internautów.

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Doczekali się narodzin trojga dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Nie byli małżeństwem, ale planowali związać się na całe życie. O swoim związku opowiadali zawsze w samych superlatywach.

Ich rodzinną sielankę przerwała choroba. U Anny Przybylskiej zdiagnozowano raka trzustki. Gwiazda długo walczyła z nowotworem - podjęła się operacji wycięcia guza oraz leczenia w Szwajcarii. Niestety działania medyków okazały się bezskuteczne. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Choć od jej śmierci niebawem minie 8 lat, a Jarosław Bieniuk zdążył już ułożyć sobie życie u boku innych kobiet, nadal z ogromnym sentymentem i tęsknotą wspomina ukochaną.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Były piłkarz opublikował na Instagramie archiwalne zdjęcie z matką swoich dzieci. Biało-czarną fotografię podpisał krótkim: "ANIA" z emotikoną serca. W kadrze sprzed kilkunastu lat uchwycono zabawną minę młodej aktorki, która w obecności partnera czuła się bardzo swobodnie i naturalnie.

Internauci doceniają Annę Przybylską

Anna Przybylska zapisała się na kartach historii polskiego show-biznesu jako energiczna, mądra i pełna pasji kobieta. Nie dziwi więc fakt, że aktorkę wspomina nie tylko jej najbliższa rodzina, lecz także wierni fani, którzy nadal nie potrafią pogodzić się z jej nagłym i przedwczesnym odejściem.

Pod archiwalną fotografią Jarosława Bieniuka i zmarłej gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy. - Kobieta niezwykła. Miała w sobie to coś, co mało kto ma. (...) Nie dało się jej nie kochać. (...) Zostały wspomnienia i zdjęcia, została w sercu.

- Ania to był ideał kobiety. Niewiele jest tak fantastycznych kobiet pod każdym względem jak Ania. (...) Lata mijają, a my wciąż ją kochamy, pamiętamy i ciągle tęsknimy.

- Gdyby takich osób jak Ania było więcej, świat byłby piękniejszy. (...) Tak brakuje tej kobiety - piszą internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości