Joanna Przetakiewicz wspomina relację z Janem Kulczykiem. Kto podjął decyzję o rozstaniu?

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz wspomina związek z Janem Kulczykiem
Źródło: Kamil Piklikiewicz/East News
Joanna Przetakiewicz przez niemal dekadę była związana z Janem Kulczykiem. Choć od śmierci biznesmena minęło już kilka lat, projektantka mody co jakiś czas wraca wspomnieniami do wspólnej przeszłości. W najnowszym wywiadzie udzielonym Martynie Wojciechowskiej opowiedziała, jak jej sytuacja materialna i nierówność finansowa przekładały się na relację z milionerem.

Joanna Przetakiewicz o związku z Janem Kulczykiem

Joanna Przetakiewicz gościła w opublikowanym na kanale DALEJ podkaście Martyny Wojciechowskiej. Rozmowa dwóch gwiazd była poświęcona przedsiębiorczości i finansom. Dziennikarka i projektantka mody starały się przełamać tabu, otwarcie mówiąc o tym, że pieniądze przynoszą szczęście i mają ogromny wpływ na kształtowanie się codzienności.

Joanna Przetakiewicz przy okazji wróciła wspomnieniami do swojej kilkuletniej relacji z jednym z najzamożniejszych w Polsce biznesmenów. Celebrytka od 2005 do 2013 roku była związana z Janem Kulczykiem, dzięki któremu mogła rozwinąć skrzydła i spróbować swoich sił w wysokiej klasy biznesie.

- Żeby było jasne, nigdy nie zaprzeczam temu, że dzięki Janowi wjechałam na złotym koniu do wielkiego świata biznesu. Wręcz do świata koronowanych głów. (...) Mieliśmy spotkania o 15:00 z byłym prezydentem Niemiec, o 19:00 herbatę z królową i tak dalej... - powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”

Przedsiębiorcza gwiazda zaznaczyła jednak, że mimo różnic o podłożu finansowym, z Kulczykiem łączyło ją wiele innych wspólnych wartości.

- Prawdą jest, że nawzajem daliśmy sobie bardzo dużo. Równość w związku to nie są pieniądze, tylko równe zaangażowanie. U nas tak było. Nigdy nie miałam kompleksu, że jestem jakimś Kopciuszkiem - dodała.

Jak zakończyła się relacja Joanny Przetakiewicz i Jana Kulczyka?

Jan Kulczyk zmarł w 2015 roku. W chwili śmierci nie był już związany z Joanną Przetakiewicz. Mimo tego projektantka mody bardzo mocno przeżyła to traumatyczne doświadczenie. Choć nie zdradziła powodów rozstania z milionerem, przyznała, że borykali się w związku z problemami.

- Nastąpił taki kryzys, że ja się rozstałam z Janem. Tydzień później on bardzo zachorował, a dwa lata później zmarł. Ileś razy musiałam sobie układać życie od nowa. Tych kryzysów było naprawdę bardzo dużo - słyszymy w wywiadzie udzielonym Martynie Wojciechowskiej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl, YouTube

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości