Gwiazdy

Filip Chajzer zabrał syna na wyjątkową wycieczkę. "To serio są najlepsze wakacje w moim życiu"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Filip Chajzer zabrał syna na "męski" wypad, którego przebieg zrelacjonował w mediach społecznościowych. Razem z Aleksandrem jechał aż 14 godzin, by dotrzeć w wyjątkowe miejsce. - Moje dziecko najbardziej na świecie kocha swoich rodziców, dziadków, mojego psa i... traktory - napisał dziennikarz.

Filip Chajzer w mediach społecznościowych

Filip Chajzer wielokrotnie podkreślał, że kocha być tatą. Prowadzący Dzień Dobry TVN słynie z empatii, poczucia humoru i ogromnych pokładów energii. Tak samo radosny wydaje się być w życiu prywatnym. Choć niewiele o nim mówi w wywiadach, to w social mediach odkrywa nieco więcej kart.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Jego profil na Instagramie śledzi ponad 800 tys. osób. Właśnie przed tą publiką dziennikarz pokazuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale także życia prywatnego.

Filip Chazer z synem na wycieczce

Tym razem dziennikarz opowiedział, dokąd udał się z synem. Chłopiec nie mógł wymarzyć sobie lepszej wycieczki.

- Kocham moje dziecko najbardziej na świecie. Moje dziecko najbardziej na świecie kocha swoich rodziców, dziadków, mojego psa i... traktory. Męski summer trip miał jeden cel - fabryka John Deere w Mannheim (Badenia-Wirtembergia). 14 godzin jazdy, żeby dotknąć traktorowego ideału w jedynym słusznym kolorze świata - zaczął Filip.

Okazuje się, że nie tylko dla Aleksandra wyprawa była frajdą. Sam dziennikarz nie krył ekscytacji.

- (...) Moi znajomi wiedzą, że bardzo lubię powtarzać, że coś jest najlepsze w moim życiu. (...) Ale to serio są najlepsze wakacje w moim życiu. Mam nadzieję, że moje dziecko (nawet jak przez mgłę) będzie je pamiętać - bo ja będę zawsze - dodał.

Wpis skomentowali nie tylko podekscytowani fani, ale także dziadek chłopca. - Brawo Filip! Aleks na pewno jest zachwycony. SUPER! - napisał Zygmunt Chajzer.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości