Gwiazdy

Paulina Krupińska była u fryzjera. Pokazała efekt jego pracy

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

W natłoku codziennych obowiązków warto pamiętać o drobnych przyjemnościach, które przekładają się na poprawę samopoczucia. Z takiego założenia wychodzi Paulina Krupińska. Prezenterka podzieliła się z fanami sprawdzoną receptą na udany dzień. Jaki rytuał pozytywnie wpływa na jej nastrój?

Paulina Krupińska i jej sprawdzony sposób na dobry dzień

Paulina Krupińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Tym razem prowadząca Dzień Dobry TVN pochyliła się nad tematem rytuałów, które mają niebagatelny wpływ na samopoczucie. Prezenterka nie narzeka na brak obowiązków, ale znajduje też czas na poprawiające humor aktywności. Najlepszym tego dowodem jest post, który znalazł swoje miejsce na jej instagramowym profilu.

- Wizyta u fryzjera zawsze oznacza dobry dzień. Zgadzacie się ze mną? - napisała gwiazda pod zdjęciem przedstawiającym efekty pracy stylisty fryzur.

Uroda

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetykiCo za Tydzień
wideo 2/5

Paulina Krupińska wie, jak poprawić sobie humor

Inspirujący post Pauliny Krupińskiej nie pozostał obojętny internautom. Świadczy o tym chociażby liczba pozytywnych komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem prezenterki. Głos w sprawie pokrzepiających wizyt u fryzjera zabrał także QCZAJ.

- A to zależy do jakiego trafisz, bo jeśli chcesz zyskać największego na ziemi wroga, to spierdziel kobiecie włosy - napisał trener, a jego słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony innych użytkowników Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości