Gwiazdy

"Zapodziali mi walizkę". Małgorzata Kożuchowska została na wakacjach z samym bagażem podręcznym

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska spędza z najbliższymi urlop za granicą. Podróż samolotem zakończyła się dla niej niespodziewaną przygodą. Obsługa linii lotniczej zgubiła walizkę aktorki, dlatego gwiazda podczas wakacji musi zadowolić się wyłącznie zawartością bagażu podręcznego. Co w nim ma?

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. Zaginęła walizka aktorki

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych anegdotką z wakacji. Aktorka wyznała, że walizka, którą ze sobą zabrała na zagraniczny urlop, zaginęła podczas podróży samolotem. W ramach przezorności tuż przed wylotem gwiazda na szczęście zapełniła bagaż podręczny kilkoma podstawowymi kosmetykami oraz ubraniami. Dzięki temu nie musiała przerwać wyjazdu.

- W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach - klasyk. Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek - czytamy na Instagramie.

Jak spędzić wakacje?

Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
wideo 2/5

Ekwipunek Małgorzaty Kożuchowskiej jest znacznie ograniczony. Gwiazda mimo tego czerpie radość z chwil spędzonych z bliskimi i z błogiego odpoczynku.

- I właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe (podstawowe), filtry i kapelusz. Następnym razem przy pakowaniu na wakacje wezmę to pod uwagę - zażartowała.

Jak spakować się do samolotu? Metody internautek

Pod postem Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się komentarze fanek, które podzieliły się własnymi sposobami na "bezpieczne" zapełnianie walizek w dobie chaosu panującego na lotniskach. Jak zminimalizować nieprzyjemne skutki ewentualnego zgubienia bagażu?

- Ja zawsze pakuję się strategicznie na taką ewentualność. Jeden kostium w podręczny, drugi do nadawanego, wszystko inne też rozdzielam po połowie, najcenniejsze buty do podręcznego i w drogę.

- Ja pakuję rzeczy całej naszej trójki do dwóch walizek. Każdej osoby połowę rzeczy do jednej i połowę do drugiej, a jeszcze na wszelki wypadek coś do podręcznego - dzieliły się radami internautki.

Jedna z użytkowniczek Instagrama zauważyła natomiast, że takiego typu sytuacja, która spotkała Małgorzatę Kożuchowską, pozwala zrozumieć, co jest w życiu najistotniejsze.

- Zawsze na wakacjach uświadamiam sobie, jak mało trzeba do szczęścia. Że mieszkanie nie musi być 100m2, wystarczy jedna sypialnia i to wspólna z dziećmi, jeden garnek, jedna patelnia, talerz, kubek i sztućce. Bo szczęście to przede wszystkim obecność bliskich - czytamy pod wpisem aktorki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości