bagaż

  Zabierasz ze sobą w podróż poduszkę, aby móc komfortowo się zdrzemnąć? A może stosujesz jeden z popularnych "lifehacków" i do poszewki wkładasz część bagażu? Irlandzka linia lotnicza zapowiada, że może wprowadzić dodatkowe opłaty za takie przyjemności. 

  - Zapodziali mi walizkę - informuje aktorka.

  Ukochany pluszak rocznego Louisa został na pokładzie samolotu.

  Emilie Hofferber pasażerka samolotu amerykańskich linii lotniczych opublikowała na Twiterze zdjęcie swojego bagażu po tym, jak przeżyła kompletny szok przy jego odbiorze.

  Podróże kształcą i pozwalają odpocząć od natłoku codziennych obowiązków, a jednocześnie stanowią idealną okazję do uzupełnienia garderoby w letnie niezbędniki. Pakowanie wakacyjnej walizki można potraktować jako zachętę do przyjrzenia się modowym trendom. Zwiewna sukienka, kostium kąpielowy, stylowy kapelusz czy okulary przeciwsłoneczne to zaledwie część ubrań i dodatków, które warto zabrać ze sobą na urlop.

  Poznaj poste i skuteczne patenty Uli Chincz.

  O czym warto pamiętać przygotowując się na weekendowy wypad?

  Od 5 do 10 proc. – o tyle wzrosła szacowana waga pasażerów i bagażu. Dodatkowe kilogramy podróżujących mogą być problemem dla linii lotniczych, które już zapowiadają poważne zmiany. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo podróżnym.

  Latem podróżujemy często i chętnie, niekiedy w odległe miejsca na świecie. Wracając z wakacyjnych wyjazdów, w bagażach przewozimy różne rzeczy z zagranicy. Jednak za niektóre "pamiątki" można trafić do więzienia nawet na 5 lat. Sprawdź, na co zwracać uwagę podczas powrotu do kraju.

  Na świecie pozostały już tylko 4 takie walizy! Kufer podróżny Ignacego Paderewskiego to prawdziwe dzieło sztuki. Zaprojektował go sam Louis Vuitton. Jak na niekwestionowaną gwiazdę swoich czasów przystało, Ignacy Jan Paderewski podróżował z klasą. Łukasz Radwan postanowił zaprezentować naszym widzom niezwykły kufer, który nasz wybitny pianista otrzymał od znanego projektanta. Jak myślicie, ile kosztuje dziś taka walizka?

  Jak zmieniły się systemy zabezpieczeń na lotniskach po 11 września 2001 roku? Na co dziś służby zwracają szczególną uwagę? Kiedy pozostawiony przez pasażera bagaż, zaczyna być traktowany jako potencjalne zagrożenie i jaka kara grozi osobie, która go zostawiła bez opieki? Jak należy postępować gdy na lotnisku ogłoszona zostaje ewakuacja?