bogactwo

  bogactwo

  Wiele osób po cichu marzy o domu z basenem, luksusowych wakacjach czy drogich samochodach. Życie byłoby o wiele prostsze, gdyby nie trzeba było martwić się o bieżące wydatki czy spłatę kredytu. Bogactwo to marzenie prawie każdego, ale pytanie do czego jesteśmy zdolni, aby je spełnić. Serwis InterviewMe.pl przeprowadził badania, które jednoznacznie dowodzą, jak wiele Polacy są w stanie poświęcić dla pieniędzy.

  W internecie krążą filmy ukazujące panów nieskutecznie próbujących poderwać kobiety. Zachowanie pań zmienia się jednak wtedy, gdy odtrąceni mężczyźni podchodzą do swoich super aut. Postanowiliśmy sprawdzić, czy podobnie zachowują się podrywani panowie. Jak wypadł test? O komentarz poprosiliśmy gości Dzień Dobry TVN: projektantkę Joannę Przetakiewicz, mistera Polski 2014 Rafała Maślaka i socjologa Tomasza Sobierajskiego. Czy mężczyźni boją się silnych i bogatych kobiet?

  Steve Siebold podczas studiów zbadał sposób myślenia zamożnych ludzi. Przeprowadził ponad 1200 wywiadów z najbogatszymi ludźmi świata. Dzięki temu dowiedział się, jak udało im się dojść do fortuny. Dlaczego pieniądze tak często wzbudzają w nas poczucie winy? Czy ciężką pracą rzeczywiście można dojść do bogactwa? O tym, jak zostać milionerem Steve Siebold opowiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu.

  Nowy Sącz jest nazywany polskim zagłębiem milionerów. W 2014 roku odnotowano tam aż 103 osoby, których dochód przekracza milion zł. Z gośćmi Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o współczesnych symbolach luksusu, które na przestrzeni lat uległy zmianie. Kiedyś była wypasiona fura, złoty łańcuch i markowy zegarek. Jak jest obecnie? Czy przepych wyszedł już z mody? Na kanapie zasiedli: dr Jacek Wasilewski, medioznawca, Radosław Majdan, były piłkarz i Damian Michałowski, dziennikarz radiowy.

  Czym jest luksus? Czy w Polsce wypada mówić o swoim bogactwie? Dlaczego bogaci ludzie nie uważają się za bogatych? Z Dawidem Wolińskim i Miłoszem Brzezińskim rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, czy Polacy wstydzą się swojego bogactwa i, czy potrafią się nim dzielić.

  Dziennikarka Marie Freyssac przez rok była guwernantką dzieci rosyjskich milionerów w Moskwie. O tym, jak to jest być opiekunką dzieci bardzo bogatych ludzi opowiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu. Co jedzą dzieci rosyjskich oligarchów? Jakie prezenty dostają?

  Kinga Korta to jedna z bohaterek reality show "Żony Hollywood". Czym Polka zajmuje się na co dzień? Co sprzedaje w swoim butiku w Laguna Beach? Dlaczego zdecydowała się na emigrację do USA? Kto ją do tego namówił? Czy w Hollywood można znaleźć prawdziwych przyjaciół? Jak często Kinga przyjeżdża do Polski i czy tęskni za rodzinnym Krakowem? Kinga Korta, "żona z Hollywood", byla gościem Dzień Dobry TVN.

  Jak często bohaterka serialu "Żony Hollywood" wraca do rodzinnej Warszawy? Czy wiedzieliście, że Eva przez długi czas trenowała gimnastykę? Czy odnosiła w tej trudnej dyscyplinie sukcesy? Co o jej hollywoodzkim życiu sądzi jej mama? Czy polubiła swojego amerykańskiego zięcia? O tym jak wygląda codzienność Evy Rich - nasz gość opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Niektórzy twierdzą, że liczy się wnętrze, a rozmiar i zasobność portfela nie ma znaczenia. Podobno pieniądze nie dają szczęścia, ale lepiej cierpieć w ferrari niż na... zdezelowanym rowerze. Jak pieniądze pomagają w miłości? Czy każdy z nas jest po trosze merkantylistą? O tym, w sondzie ulicznej, Filip Chajzer, a w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z Katarzyną Lengren oraz Krzysztofem „Kasą” Kasowskim. Czy pseudonim Krzysztofa zobowiązuje?