Gwiazdy

Maja Hyży pochwaliła się fenomenalną figurą po porodzie. "Na co dzień jestem wobec siebie krytyczna"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Maja Hyży przywitała niedawno na świecie swoje czwarte dziecko. Gwiazda świetnie odnajduje się w roli mamy, co często podkreśla w osobistych wpisach. Tym razem pokazała się fanom w wyjątkowym wydaniu. Trudno uwierzyć, że miesiąc temu była jeszcze w szpitalu.

Maja Hyży - kariera i macierzyństwo

Gwiazda dała się poznać szerszej publiczności w 2013 roku, kiedy wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, wystąpiła w programie "X-Factor". Małżeństwo zajęło wtedy czwarte miejsce. Ich drogi jednak się rozeszły i dziś oboje prowadzą kariery solowe.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Maja Hyży wychowuje bliźnięta z poprzedniego w związku, urodzoną w 2020 roku Antoninę i najmłodszą Zosię. Ojcem dziewczynek jest nowy partner gwiazdy, Konrad Kozak.

Maja Hyży jako "Hot Mamuśka"

Maja Hyży uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Co i rusz na profilu gwiazdy znajdujemy wpisy na temat jej samopoczucia w ciąży czy, już teraz, w połogu. Na kolorowym profilu na Instagramie nie brakuje także zdjęć dzieci, które są oczkiem w głowie wokalistki. I choć zazwyczaj to właśnie na nich skupia całą uwagę, dziś Maja postawiła na siebie. Gwiazda czuje się wyjątkowo dobrze w swojej skórze. Dowodem na to jest poniższe zdjęcie, które absolutnie rozgrzało Internet:

- Jak na co dzień jestem wobec siebie krytyczna, tak dzisiaj stwierdziłam, że na tym zdjęciu całkiem Hot Mamuśka ze mnie - czytamy we wpisie.

Fani nie mogli napatrzeć się na zjawiskową Maję. W komentarzach zawrzało. - Każda z nas jest hot mamą i to obojętnie ile ma dzieci - napisała jedna z obserwatorek.

Maja Hyży wraca do pracy

Gwiazda nie zamierza robić sobie długiej przerwy od muzyki. - Kręciliśmy klip do utworu "Better", którego premiera 18.08 na wszystkich serwisach streamingowych w kolaboracji z Komodo i Tomas Sykes. Będzie letnio, będzie wakacyjnie, będzie pozytywnie - zapowiedziała Maja.

W 2015 roku wokalistka wydała album "W chmurach". Trzy lata później z piosenką "Błysk/Skin", zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ponownie startowała w 2020 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości