sławomir

  sławomir

  19 marca Sławomir kończy 38 lat. Z tej okazji artysta zawitał w naszym studio i opowiedział o teledysku, którego premierę zaplanował dokładnie w dniu swoich urodzin. Jak się okazuje, w utworze "Będę z nią" usłyszeć możemy nie tylko Sławka i jego żonę Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz, ale także Marcina Wyrostka. Artyści opowiedzieli nam, jak przebiegała współpraca.

  Wakacje to czas imprez plenerowych, festynów i koncertów. Jak wygląda życie artystów w tym okresie, ile koncertów potrafią zagrać i ... ile na tym zarabiają? W studiu o letnich wojażach artystów opowiedzieli nam Paweł Stasiak, Sidney Polak i Krzysztof Jankowski „Jankes”.

  Jakim utworem oczarował żonę, a co gra synkowi? Gościem Sławomira w "Furze Gwiazd" był dziś Marcin Wyrostek. Jak czuje się muzyk po dwóch koncertach akordeonowych, ile kosztuje taki instrument i jak doszło do tego, że pierwszy akordeon pojawił się w rodzinie Marcina? Zapraszamy na muzyczną wyprawę ze Sławomirem!

  W kolejnym odcinku cyklu "Fura Gwiazd" Sławomir zabrał na przejażdżkę Norbiego. Muzyk był tak bardzo podekscytowany zaproszeniem Sławomira do "Fury Gwiazd", że wycałował go po dłoniach. Za co Norbi ceni Sławomira? Czy udało mu się namówić Sławomira do wspólnego występu?

  W kolejnym odcinku cyklu "Fura Gwiazd" Sławomir zabrał na przejażdżkę Patrycję Markowską. Co więcej, wokalistka jest pierwszą kobietą w furze Sławomira. Czy Patrycja dała się namówić na zwierzenia? Kto złamał jej serce? Jakie miała w młodości kompleksy? I co pomyślała, gdy zobaczyła Sławomira?

  W dzisiejszym odcinku "Fury Gwiazd" Sławomir dowiedział się wszystkiego o biznesie muzycznym, o różnicach między "la,la,la" i "tam, dam, dam" oraz co można w rock and rollu załatwić przy lekturze "Pana Tadeusza" i "Encyklopedii roślin". Oczywiście nie obyło się też bez wspólnego śpiewania z Wojciechem Łuszczykiewiczem, a wszystko to utrzymane w konwencji "Carpool Karaoke" Jamesa Cordena.

  Tylko na scenie Dzień Dobry TVN! Premiera utworu "Aneta" w wykonaniu Sławomira i zespołu VOX! Tytułową rolę w teledysku do tego utworu zagrała Małgorzata Socha! Zobaczcie! Podczas rozmowy w studiu dowiedzieliśmy się jak wyglądała burzliwa kariera Sławomira, jego pierwsze spotkanie z żoną i, jak zaczęła się jego znajomość z zespołem VOX!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Adrian Pracoń - Polak ocalały podczas tragedii na wyspie Utoya - w miejscu, gdzie to wszystko się zdarzyło. W programie także: Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński rodzinnie. A także: Sławomir! Co połączyło go z Małgorzatą Sochą? Tylko u nas premiera jego najnowszego teledysku. Startujemy o 8.00. Na program zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Hollywood ma swojego Jamesa Cordena i "Carpool Karaoke", my mamy Sławomira i "Furę Gwiazd". W nowym cyklu "Dzień Dobry TVN", aktor i twórca rock polo, Sławomir Zapała, zabiera znanych i lubianych w muzyczną podróż swoim kultowym Golfem III. Czy dzięki radom gwiazd uda mu się w końcu nagrać debiutancką płytę? To się dopiero okaże. Pierwszy bryką Sławomira "karnął się" Grzegorz Skawiński. Zobaczcie jak wygląda Kombii w Golfie :)