Sławomir Zapała

  Sławomir Zapała

  Sławomir Zapała zaprosił do swojej "fury gwiazd" zespół Feel. Zobaczcie ich wspólną przejażdżkę i wykonanie piosenek: "Jak anioła głos", "Simply the best" i "We will rock you". Co zespół Feel jada w trasie? Jak reagują ich rodziny, gdy muzycy wracają do domu po długiej trasie? Zobaczcie, jak Piotr Kupicha śpiewa kołysankę "Wlazł kotek"! :-)

  Filip Chajzer: "Zaczął się sezon na pikniki, festyny, dni miast i wsi, dni ziemniaka, pieczarki, czy innej świni...". Dlaczego Polacy je kochają, co takiego jest w imprezach plenerowych, że chętnie wybieramy je jako rozrywkę i gdzie odbywają się najlepsze festyny w Polsce? Zobaczcie co powiedzieli nam: Sławomir Zapała, Norbi i Radek Liszewski. Lubicie festyny?

  Norbi był tak bardzo podekscytowany zaproszeniem Sławomira do "Fury Gwiazd", że wycałował go po dłoniach. Do czego się jeszcze posunął? Jak bardzo panowie się zaprzyjaźnili? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN ;)

  W kolejnym odcinku cyklu "Fura Gwiazd" Sławomir zabrał na przejażdżkę Patrycję Markowską. Co więcej, wokalistka jest pierwszą kobietą w furze Sławomira. Czy Patrycja dała się namówić na zwierzenia? Kto złamał jej serce? Jakie miała w młodości kompleksy? I co pomyślała, gdy zobaczyła Sławomira?

  Tylko na scenie Dzień Dobry TVN! Premiera utworu "Aneta" w wykonaniu Sławomira i zespołu VOX! Tytułową rolę w teledysku do tego utworu zagrała Małgorzata Socha! Zobaczcie! Podczas rozmowy w studiu dowiedzieliśmy się jak wyglądała burzliwa kariera Sławomira, jego pierwsze spotkanie z żoną i, jak zaczęła się jego znajomość z zespołem VOX!

  Czasami zdarza się tak, że widzom, z całego filmu, najbardziej w pamięć zapadają role epizodyczne. Wiesław Kot, krytyk filmowy: "Jeżeli aktor jest na ekranie przez półtorej minuty to on musi bardzo mocno walczyć(...), żeby zostać zapamiętanym". O roli epizodu w kinie rozmawialiśmy z Rafałem Rutkowskim, Sławomirem Zapałą i Janem Wojtyńskim, którzy zagrali właśnie w "Planecie Singli".