Sharon Stone opublikowała dramatyczny apel siostry chorej na koronawirusa. "Nigdy, przenigdy nie chcecie się czuć w ten sposób"

Sharon Stone
x-news
Młodsza siostra Sharon Stone, Kelly, trafiła do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Kobieta od lat walczy z toczniem, przez co boryka się z niezwykle trudną do pokonania postacią Covid-19. W związku z tym siostry Stone gorliwie apelują o noszenie maseczek i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Siostra Sharon Stone walczy z koronawirusem

Niedawno Sharon Stone przekazała swoim fanom informację o tym, że jej siostra zachorowała na COVID-19. Jej sytuację pogarsza fakt, że od wielu lat choruje na toczeń, przez co jej system odpornościowy jest bardzo osłabiony. Z koronawirusem walczy także mąż kobiety. Oboje leżą na tym samym oddziale.

Z uwagi na tę niezwykle trudną sytuację, aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie pokoju szpitalnego, w którym leży jej siostra. W emocjonalnym poście oskarżyła osoby nienoszące maseczek o przyczynienie się do choroby Kelly.

Dramatyczny apel siostry Sharon Stone

Aktorka udostępniła również w swoich mediach społecznościowych nagranie, w którym Kelly apeluje o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Błagam, żebyście wiedzieli, że to prawda. Łapię każdy oddech z pomocą tlenu. Proszę zróbcie to dla ludzi, których kochacie – popierajcie robienie testów i noszenie maseczek, żądajcie, żeby każdy nosił maskę. Nigdy, przenigdy nie chcecie się czuć w ten sposób. Obiecuję wam, że mam tylko miłość w sercu, które cierpi z ludźmi, którzy nie mogą oddychać

– powiedziała Kelly.

Kelly na bieżąco relacjonuje szczegóły swojego pobytu w szpitalu oraz informuje o swoich postępach w walce z chorobą. Pomimo swojego ciężkiego stanu, zapewnia, że widzi niewielkie efekty terapii i czuje się trochę lepiej.

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

Sharon Stone wyda wspomnienia. Zobacz wideo:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Sharon Stone zablokowana na portalu randkowym

Zgubiłeś skarpetkę? Zajrzyj na Instagram Toma Hanksa

Wysoka cena za rozwód. Ewan McGregor stracił połowę fortuny

Autor: Agata Polak

podziel się:

Pozostałe wiadomości