Gwiazdy

Woźniak-Starak, Krupińska i Wojciechowska laureatkami plebiscytu #Hashtagi Roku

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska, Martyna Wojciechowska

W Łodzi trwa największy festiwal dla twórców internetowych w Polsce - See Bloggers. Podczas gali finałowej plebiscytu #Hashtagi Roku poznaliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wśród nich znalazły się prowadzące Dzień Dobry TVN. Które gwiazdy zostały wyróżnione i zdobyły statuetki?

See Bloggers 2022

Po dwóch latach przerwy do Łodzi powrócił festiwal See Bloggers, czyli największa w Polsce impreza zrzeszająca twórców internetowych. Najpopularniejsi influencerzy z Instagrama, YouTube'a, TikToka oraz telewizji i radia spotkali się na gali #Hashtagi Roku, podczas której wyłoniono najbardziej wpływowe osoby ze świata mediów. Wyróżnione gwiazdy zostały docenione, ponieważ przekazują swoim obserwatorom wartościowe, etyczne i motywujące treści. O tym, kto ostatecznie otrzymał statuetkę w poszczególnych kategoriach, zadecydowała kapituła nagrody.

Praca w blogosferze

Ile zarabiają influencerzy?
Ile zarabiają influencerzy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wśród nagrodzonych influencerów znalazło się wiele gwiazd stacji TVN oraz programu Dzień Dobry TVN. Paulina Krupińska-Karpiel zwyciężyła w kategorii "Osoba Publiczna Aktywna w Sieci", Agnieszka Woźniak-Starak została wyróżniona tytułem "Stylowy Influencer", a "Influencerem Roku" została Martyna Wojciechowska.

Plebiscyt #Hasztagi Roku 2022 - laureaci

  • Instagramer Roku: Marianna Gierszewska
  • Bloger Roku: Basia Szmydt
  • Youtuber Roku: Paulina i Katarzyna Błędowskie z kanału "O Matki i Córko"
  • TikToker Roku: Franek Bielak
  • Power Influencer: Klaudia Halejcio
  • Stylowy Influencer: Agnieszka Woźniak-Starak
  • Dziennikarz Influencer: Magda Mołek
  • Odkrycie Roku: Kamila Kalińczak
  • Osoba Publiczna Aktywna w Sieci: Paulina Krupińska-Karpiel
  • Influencer Roku: Martyna Wojciechowska

Po gali #Hashtagi Roku Paulina Krupińska-Karpiel pochwaliła się fotografią ze statuetką. Zwycięstwo jest dla niej powodem do radości i wielkiej dumy.

- Aaaaaa kochani to się naprawdę stało. Zostałam wyróżniona nagrodą Osoba Publiczna Aktywna w Sieci w plebiscycie See Bloggers #Hashtagi Roku. P.S. Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną na tym profilu. Dziękuję za wsparcie i Wasze zaangażowanie - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości