Gwiazdy

Światowej sławy modelka w płaszczu od Sary Mannei. "To, co robisz, jest kozackie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Sara Mannei

Sara Mannei od kilku lat buduje swoje modowe imperium. Projektantka może pochwalić się kolejnym dużym sukcesem. Po Kendall Jenner kolejna gwiazda założyła ubranie z kolekcji Polki.

Sara Mannei z międzynarodowym sukcesem na koncie

Sara Mannei to kobieta pracująca. Żona Artura Boruca nie tylko wychowuje dwójkę dzieci, ale też śpiewa i prowadzi własne biznesy. Jej kolekcja ubrań cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Dumna projektantka pochwaliła się ostatnio swoim fanom na Instagramie, że znana modelka Irina Shayk została sfotografowana przez paparazzi w płaszczu z jej kolekcji.

Nie wiadomo, jak modelka dowiedziała się o kolekcji Polki. Sama zainteresowana nie kryje zaskoczenia i radości. W komentarzach pod wpisem Mannei od razu zaczęły pojawiać się zachwyty i gratulacje.

- To tylko dowód na to, że to, co robisz, jest kozackie! - pisze jedna z internautek.

- Jestem bardzo dumna z Pani - dodaje inna.

Coś nam mówi, że dzięki takiej promocji kolekcja Sary Mannei będzie jeszcze bardziej rozchwytywana.

Nie tylko Sara Mannei

Wygląda na to, że amerykańskie gwiazdy mają słabość do ubrań polskich projektantów. Kilka miesięcy temu Maffashion pochwaliła się, że Kourtney Kardashian założyła na spacer po Nowym Jorku marynarkę z jej kolekcji. Jeszcze wcześniej w polskiej marce Local Heroes zakochały się takie sławy jak Justin Bieber czy Rihanna. Są powody do radości.

Debiut Artura Boruca i Sary Mannei na salonach:

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości