Gwiazdy

Sara James podbija scenę "America's Got Talent". Wykon w półfinale programu rzucił widzów na kolana

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Show-biznesowe nowinki

Sara James walczy o wygraną w "America's Got Talent". 14-latka po raz kolejny podbiła serca jurorów, tym razem w samym półfinale. Wkrótce stanie się jasne, czy to Polka zajmie pierwsze miejsce w zagranicznym formacie.

Sara James - historia kariery

Sara James zaledwie w wieku 14 lat robi międzynarodową karierę. Wokalistka najpierw wygrała polskie "The Voice Kids", a od niedawna zachwyca także w "America's Got Talent", gdzie walczy o wygraną. Nastolatka muzykę ma we krwi. Pochodzi z niezwykle utalentowanej rodziny. Jak zdradziła, dziadek gra na akordeonie, wujek jest DJ-em, a babcia śpiewała, tak jak mama i tata.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Sara od 6. roku życia uczy się także gry na pianinie w Państwowej szkole Muzycznej I stopnia w Słubicach. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, lecz jej największym sukcesem jest zdobycie drugiego miejsca podczas konkursu Junior Eurovision 2021. Niedawno została też pierwszą polską ambasadorką podczas akcji #SpotifyEQUAL Global. Teraz próbuje swoich sił w "America's Got Talent".

Sara James powalczy w finale "America's Got Talent"

Sara James trafiła półfinału "America's Got Talent", dzięki "złotemu przyciskowi". Użył go Simon Cowell, który odpowiada m.in. za sukces One Direction. W ten sposób nastolatka ominęła jeden z etapów kwalifikacji. Piosenkarka w przedfinałowym odcinku, nadawanym na żywo, zaśpiewała utwór "Rocket Man" Eltona Johna.

Choć Sara otrzymała owacje na stojąco od wszystkich jurorów, po raz kolejny Cowell, był nią oczarowany. - Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał, jakby był twój - stwierdził. 

Od czasu emisji półfinału amerykańscy widzowie mają dobę, żeby głosować na swoich faworytów. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 sierpnia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości