Materiał promocyjny

Santander Letnie Brzmienia. Kogo będzie można zobaczyć na scenie?

Santander Letnie Brzemienia. Kogo będzie można usłyszeć?
Muzyka łączy pokolenia - gwiazdy
Źródło: Dzień Dobry TVN
Festiwal Santander Letnie Brzmienia to prawdziwa gratka dla fanów muzyki. W ramach wydarzenia na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Kogo będzie można posłuchać? Czyje przeboje usłyszeć?

Santander Letnie Brzmienia - co warto wiedzieć?

To wyjątkowy muzyczny projekt. Odbywających się jego ramach koncertów będzie można posłuchać w sześciu miastach Polski. Na pierwszy ogień poszedł Kraków. W piątek, 5 lipca, widzowie usłyszeli przeboje Krzysztofa Zalewskiego, czy Darii ze Śląska. W sobotę, 6 lipca, na scenie zaprezentuje się m.in. Monika Brodka. Wokalistka będzie promowała swój nowy projekt - Babie Lato.. Do udziału w nim zaprosiła znane wokalistki.

Osoby, które wybiorą się właśnie na ten koncert, będą mogły usłyszeć przeboje z lat 90. oraz dwutysięcznych. - Usłyszymy utwory Eweliny Flinty, czy "Oko za oko". Naprawdę repertuar ze wspomnieniami. Myślę, że to będzie bardzo niezwykły koncert. A tworzy ten koncert liderka, czyli Monika Brodka, Margaret, Rosalie, ale też damy Babiego Lata - powiedziała Żaneta Rosińska.

Monika Brodka o projekcie Babie Lato

- Zabieramy dzisiaj widzów, słuchaczy w szaloną podróż sentymentalną po latach 90. i dwutysięcznych. Usłyszymy m.in. "Cambio dolor", "Genie In A Bottle". Ja i Margaret śpiewamy "Cambio dolor", jako studentki języka hiszpańskiego porwałyśmy się na to, z wielką przyjemnością wykonujemy - powiedziała wokalistka.

Artystka zapytana o to, jak układała się współpraca w tym kobiecym gronie, odpowiedziała, że wspaniale. - Jest między nami jakaś super sztama, fajna energia, myślę, że to się przekłada bardzo mocno na energię tego koncertu, na energię tego projektu - dodała wokalistka.

Warto dodać, że w ramach projektu Babie Lato na scenie pojawi się m.in. Grażyna Łobaszewska. Wokalistka wyznała, że doskonale czuje się na scenie, a z kobietami tym bardziej. - Jestem wśród swoich. Teraz kobiety domagają się wszystkiego, tego samego, co mężczyźni, to jest taki nasz dzień, kobiecy - stwierdziła.

- Dla mnie zawsze wspaniałe jest współpracować z kobietami, bo przede wszystkim bije od nich niezwykła energia, pewność siebie, [...], doświadczenie, które jest bardzo ważne w tej naszej pracy i luz - dodała Rosalie.

Gdzie zawita Festiwal Santander Letnie Brzmienia? Jaki utwór zaprezentuje Grażyna Łobaszewska? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla