Rusza pierwsza edycja "MasterChef Nastolatki". Kiedy i gdzie oglądać kulinarne zmagania młodzieży?

Masterchef Nastolatki
Masterchef Nastolatki
Zwycięzca Masterchefa prywatnie
Zwycięzca Masterchefa prywatnie
Kuba Tomaszczyk zwycięzcą XI. edycji „MasterChefa”
Kuba Tomaszczyk zwycięzcą XI. edycji „MasterChefa”
Finalistki MasterChef Junior wspominają program
Finalistki MasterChef Junior wspominają program
Poznaliśmy zwyciężczynię „MasterChef Junior”
Poznaliśmy zwyciężczynię „MasterChef Junior”
„MasterChef” od kuchni
„MasterChef” od kuchni
Popisowe dania finalistów 11. edycji MasterChefa
Popisowe dania finalistów 11. edycji MasterChefa
Zwycięzca MasterChefa prywatnie
Zwycięzca MasterChefa prywatnie
Nowy juror w „MasterChef Junior”
Nowy juror w „MasterChef Junior”
Ewa Drzyzga podczas specjalnego odcinka "MasterChef"
Ewa Drzyzga podczas specjalnego odcinka "MasterChef"
Basia Ritz - co u niej słychać po 10 latach od pierwszej edycji "MasterChefa"?
Basia Ritz - co u niej słychać po 10 latach od pierwszej edycji "MasterChefa"?
Rusza nowa odsłona najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Tym razem zobaczymy uczestników w wieku od 13 do 17 lat. Pretendentów do najlepszego MasterChefa wśród nastolatków oceniać będą Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska, zaś Michał Korkosz "Rozkoszny" zadebiutuje jako influencer kulinarny, będąc jednocześnie wsparciem dla zawodników. Wśród gości "MasterChef Nastolatki" pojawią się także Ewa Chodakowska, Martyna Wojciechowska, Przemysław Klima oraz Sofia Konecka-Menescal.

"MasterChef Nastolatki" – gwiazdy, uczestnicy i wielka wygrana

Kultowy program kulinarny doczekał się wersji dla nastolatków. Jak uzdolniona młodzież poradzi sobie w kuchni? Tego dowiemy się już niebawem. Produkcja natomiast zdradza szczegóły dotyczące gospodarzy programu. W pierwszych dwóch odcinkach Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak spośród kilkudziesięciu chętnych wybiorą najlepszą czternastkę, która będzie miała możliwość dalej konkurować o tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków.

Do spotkania z Dorotą, Michelem i Tomkiem kandydatów do tytułu "Masterchefa Nastolatki" gościnnie wspierać będzie Martyna Wojciechowska. Podczas wizyty w studio podróżniczka skupi się na rozmowie z zawodnikami oraz opowie o projekcie "Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym". Wśród gości programu pojawi się także Ewa Chodakowska, która z właściwą sobie wrażliwością będzie promować wprowadzanie zdrowych nawyków do codziennego życia. Najpopularniejszą kuchnię w Polsce odwiedzi też finalistka 12. edycji "Top Model" Sofia Konecka-Menescal, mistrz pizzy Valerio Valle oraz właściciel wyróżnionej dwiema gwiazdkami Michelin restauracji Bottiglieria 1881 Przemysław Klima.

W programie "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje również influencer kulinarny Michał "Rozkoszny" Korkosz, twórca bloga "Rozkoszny", autor książek kulinarnych, którego przepisy podbiły TikToka, Instagram i YouTube'a! Będzie on wsparciem i łącznikiem między nastolatkami, a mediami społecznościowymi. Michał w swoich relacjach w SoMe pokaże kulisy programu i to, czego widzowie nie zobaczą na ekranie. W jednym z odcinków "Rozkoszny" dołączy także do jury, sprawdzając jak młodzi kucharze radzą sobie z przygotowaniem dania idealnego na Tik-Toka.

"MasterChef Nastolatki" - nagroda

Nagrodą dla zdobywcy 1. miejsca będzie 35 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz tytuł pierwszego polskiego MasterChefa wśród nastolatków!

"MasterChef Nastolatki" – kiedy i gdzie oglądać?

Pierwsza edycja programu "MasterChef Nastolatki" wystartuje już w niedzielę, 3 marca o godz. 20:00 w TVN! Wszystkie odcinki dostępne będą także na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

podziel się:

Pozostałe wiadomości