Rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wnuk Elżbiety II poinformował, że ostatecznie zakończył swoje małżeństwo

Królowa Elżbieta II
Cover Video/x-news
Kolejny rozwód na brytyjskim dworze. Peter Phillips, najstarszy wnuk królowej Elżbiety II i jego żona Autumn wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali media, że ich małżeństwo zakończyło się.

Kryzys w monarchii

Brytyjska rodzina królewska ostatnio przechodzi kryzys. W marcu poruszenie w mediach wywołał wywiad, którego książę Harry i Meghan Markle udzielili Oprah Winfrey. Para zarzuciła w nim rodzinie królewskiej obojętność, kłamstwa, a nawet rasizm. Teraz świat obiegła wiadomość, że najstarszy wnuk królowej Elżbiety II rozwodzi się.

Rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Najstarszym wnukiem monarchini jest Peter Phillips. Syn księżniczki Anny i Marka Phillipsa od 2019 roku pozostaje w separacji z żoną Autumn. Na co dzień unikają rozgłosu. Poznali się w 2003 roku w Montrealu podczas wyścigu Formuły 1. Pięć lat później wzięli ślub na zamku Windsor. Mają dwie córki: Savannah i Isli.

Małżonkowie odnieśli się do tego w komunikacie prasowym, jaki wydali w związku z rozwodem: „Peter i Autumn Phillipsowie pragną poinformować, że finansowe aspekty ich rozwodu zostały ustalone w drodze porozumienia, a ich warunki zostały dziś zatwierdzone i zarządzone przez Sąd Najwyższy. Chociaż jest to dla nich smutny dzień, nadal stawiają na pierwszym miejscu dobro i wychowanie swoich wspaniałych córek , Savannah (10) i Isli (8). Zarówno Peter, jak i Autumn są zadowoleni z faktu, że rozwiązali sprawy polubownie, stawiając dobro dzieci na pierwszym miejscu”.

Dla dobra dzieci Peter i Autumn zamieszkają blisko siebie. Poprosili o uszanowanie ich prywatności w czasie, gdy rodzina przystosowuje się do nowego rozdziału życiu . Zdementowali też pogłoski, jakoby przyczyną ich rozstania była zdrada.

Zobacz wideo: Księżniczka Beatrycze jest w ciąży!

Zobacz także:

Horoskop royal baby – co układ planet mówi o świeżo przybyłej na świat Lilibet Dianie, córce księcia Harrego i Megan Markle?

Sheryl Crow była molestowana seksualnie. "Oskarża byłego menadżera Michaela Jacksona"

Monika Richardson gorzko o zakończonym związku. "Byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Źródło: viva.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?