Gwiazdy

Rusza nowy cykl "Rozmowy Dzień Dobry TVN". W pierwszym odcinku wywiad Doroty Wellman

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
materiał prasowy
Dorota Wellman

"Rozmowy Dzień Dobry TVN" to nowy cykl, którego bohaterami są postacie ze świata polityki, kultury, nauki. Prowadzący spotykają się z wyjątkowymi gośćmi, którzy opowiadają o swoich poglądach, dokonaniach, spojrzeniu na rzeczywistość. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 10 grudnia o godz. 11:25 na antenie TVN. Gościem Doroty Wellman będzie Lech Wałęsa.

Rusza nowy cykl "Rozmowy Dzień Dobry TVN"

Dzień Dobry TVN to program, który zapewnia widzom dawkę pozytywnej energii już od samego rana. Spotkanie z ulubionymi prowadzącymi to najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia. Obok rozrywki, gwiazd i ciekawostek ze świata show-biznesu program wypełniają rozmowy z ekspertami, reportaże, aktualne informacje z kraju i ze świata oraz wywiady z wyjątkowymi gośćmi.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Bohaterami nowego cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN" będą właśnie tacy goście - autorytety, nietuzinkowe i wielkie postacie świata kultury, sztuki, nauki, polityki. W szczerych rozmowach opowiedzą o swojej karierze, doświadczeniach, ale też życiu prywatnym. Otwartość na drugiego człowieka, wrażliwość, dociekliwość dziennikarska - to dzięki tym cechom prowadzących "Dzień Dobry TVN" będą to wyjątkowe spotkania, poszerzone wersje wywiadów, których fragmenty widzowie zobaczą wcześniej w porannym programie.

- Ciekawość świata i drugiego człowieka to nieodłączne cechy zawodu dziennikarza. Jeśli stworzysz drugiej osobie przestrzeń do rozmowy, wymiany myśli, poglądów, nawet w przypadku dobrze znanych bohaterów, możesz odkryć nową historię czy nieoczekiwaną płaszczyznę porozumienia. W “Rozmowach Dzień Dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas - powiedziała Dorota Wellman.

"Rozmowy Dzień Dobry TVN" – kiedy premiera?

Już 10 grudnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek, którego bohaterem będzie Lech Wałęsa. W rozmowie z Dorotą Wellman opowie między innymi o karierze w polityce, rodzinie, dzieciach i zdrowiu. Dzięki połączeniu dziennikarskiej pasji do zadawania pytań i empatii oraz niezwykłej historii zaproszonego do rozmowy gościa będzie to wyjątkowy wywiad.

"Rozmowy Dzień Dobry TVN": emisja pierwszego odcinka 10 grudnia o 11:25, po Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: Materiał prasowy

Pozostałe wiadomości