Roma Gąsiorowska poszła na całość. Metamorfoza aktorki zaskoczyła fanów

Autor:
Oskar
Netkowski
Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska odświeżyła swój wizerunek, decydując się na dużą metamorfozę. Długie włosy aktorki przeszły właśnie do przeszłości. Krótkie i zdecydowane cięcie musiało wymagać nie lada odwagi. Efekt powala.

Roma Gąsiorowska - kariera

Roma zagrała w ponad trzydziestu filmach. Popularność przyniosły jej m.in. "Wojna polsko-ruska", "Pogoda na jutro", "Sala samobójców", "W imieniu diabła", "Listy do M." czy "Ki". Za kreację w ostatnim została obsypana nagrodami. Karierę aktorską zaczęła już na drugim roku szkoły teatralnej w Krakowie. Od tamtej pory nie zwalnia tempa.

Będąc u szczytu popularności, Roma Gąsiorowska założyła rodzinę. Od ponad 10 lat jest żoną aktora Michała Żurawskiego, z którym ma dwoje dzieci - syna Klemensa i córkę Jadwigę. Nie każdy wiedział, że aktorka od wielu lat współpracuje z TR Warszawa. Teatrem, który, jak sama podkreśla – ukształtował ją. Poza tym, z sukcesami realizuje także swoją modową pasję. Produkowała kostiumy teatralne i miała własną markę odzieżową.

Porady stylistki

Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowaDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Obecnie oprócz aktorstwa zajmuje się coachingiem, prowadzi warsztaty motywacyjne, swój kanał w Internecie, a także dom produkcyjny W-arte!, który skupia artystów i daje im możliwość wejścia na rynek. Od ponad 8 lat Roma Gąsiorowska prowadzi także swoją szkołę aktorską.

Roma Gąsiorowska - metamorfoza

Aktorka przez lata trwania kariery przyzwyczaiła nas do swojego looku. Proste włosy sięgające lekko za ramię to już przeszłość. Gwiazda zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Ostre cięcie zelektryzowało fanów. Zresztą spójrzcie sami:

- Taka sytuacja... Co Wy na To? - czytamy we wpisie. Pod zdjęciem zawrzało. Pełne ekscytacji komentarze fanów mówią wszystko: "Młoda Edyta Wojtczak. Świetnie!", "Nie poznałam Cię. Super wyglądasz", "Dla mnie mega. Ma pani piękną twarz. Idealną do krótkich włosów".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości