Gwiazdy

Roksana Węgiel w programie "MasterChef Junior". Wiemy, co przygotowali dla niej mali kucharze

Gwiazdy

Aktualizacja:

Roksana Węgiel gościem specjalnym 2. odcinka 6. sezonu programu "MasterChef Junior". Popularna młoda wokalistka zaśpiewała dla małych zdolnych kucharzy, a oni przygotowali dla niej wyjątkowe słodkości. Zobacz, czym ją poczęstowali.

Uczestnicy 6. edycji programu "MasterChef Junior" oniemieli, gdy na scenie w studio pojawiła się Roksana Węgiel. Wokalistka zaśpiewała dla nich jeden ze swoich największych przebojów "Anyone I Want to Be". To dzięki niemu Roxie wygrała Eurowizję Junior w 2018 roku.

Roksana Węgiel w "MasterChef Junior"

O tym, że Roksana pojawi się w programie poinformowała ona sama, publikując na swoim Instagramie "pyszne" zdjęcie z planu. Jest na nim w otoczeniu dzieł małych kucharzy, którzy przygotowali dla niej wyjątkowe bezy.

- Spokojnie...ja nie będę gotować, za to swoim talentem kulinarnym popiszą się młodzi, uzdolnieni kucharze! Bardzo się cieszę, że mogłam ich poznać! - napisała Roxie.

Fani Roksany nie mogą doczekać się emisji odcinka programu TVN z jej udziałem. Sugerują także, że mimo wszystko ona także mogłaby spróbować swoich sił w kuchni.

  • Same słodkości ? na pewno będę oglądał
  • Nie no Roksana, każdy wie, że jakbyś zaczęła gotować, to wygrałabyś ten program ?❤️
  • Roksia, a może zgłosisz się do następnej edycji? ? Chętnie zobaczę ciebie gotującą - czytamy w komentarzach.

"MasterChef Junior 6" w TVN i Player

Młodzi kucharze już po raz szósty przejęli kuchnię MasterChefa. Drzwi do świata kulinarnych przygód otworzyły się dla siedemnastu szczęśliwców, których umiejętności jak zwykle oceniają: Ania Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. W kolejnych odcinkach, w piekielnie trudnych konkurencjach wsparciem dla zawodników będzie nie tylko Roksana Węgiel, ale także m.in. Robert Makłowicz oraz Przemysław Klima.

Premierowe odcinki programu "MasterChef Junior" w każdą niedzielę o godz. 20:00 . Przedpremierowo program można oglądać w Player.pl.

Zobacz wideo: Startuje "MasterChef Junior"! Michel Moran o wyjątkowych gościach tego sezonu

Zobacz także:

Słodkie drożdżówki dla smakoszy domowych wypieków. Sprawdzone przepisy Bartka Boratyna

Ewa Błaszczyk opowiedziała o postępach w leczeniu córki: "Wszystko może się zdarzyć w każdej chwili"

12-letnia córka Wojciecha Cugowskiego odziedziczyła talent po ojcu i dziadku. Jej nagranie podbija internet

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości