beza

  beza

  Słodkie tarty potrafią umilić każdy dzień. Joanna Juhnke pokazuje w naszej kuchni, jak zrobić tartę kakaową z malinami, z konfiturą z czarnej porzeczki i mleczną czekoladą oraz z marakują i opalaną bezą włoską. Sprawdź jej wyjątkowe przepisy.

  Teraz sama możesz zrobić tartę cytrynową z bezą, pieczoną z funkcją pary. Skorzytaj z naszego przepisu i zobacz, jakie to proste. Czy tarta znajdzie się na Twoim świątecznym stole?

  Anna Starmach, specjalnie dla Was, przygotowuje potrawy z makiem. I nie będą to potrawy świąteczne! Skorzystajcie z jej przepisów.

  Andrzej Polan w naszej kuchni Dzień Dobry TVN i pistacje w roli głównej. Jak smakuje beza z pistacjami oraz pieczeń z pistacjami, sałatą i sosem z truskawek oraz sosny? Co zrobić, by beza nie opadła? Skorzystajcie z przepisów mistrza Polana!

  Dziś w kuchni Dzień Dobry TVN bezowe szaleństwo! Anna Starmach postanowiła osłodzić nam początek tygodnia i przygotowała kilka pysznych deserów!

  Dzisiaj MasterChefem w naszej kuchni była Anna Starmach, jurorka tego programu. Kto odpadł wczoraj z "MasterChefa"? Jak smakują powidła z dodatkiem kakao i czekolady, a jak beza z czekoladowym kremem i malinami? Anna Starmach udowadnia, że czekolada doskonale poprawi nam samopoczucie w chłodnne, jesienne dni.

  Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę w programie Dzień Dobry Wakacje. Joanna Krupa będzie naszym gościem. Jeżeli chesz zdjęcie Joanny z autografem, przyjdź w niedzielę do TVN Cafe (na rogu Marszałkowskiej i Hożej) o godz. 9:00! Na zdjęciu Joanna Krupa przytula psiaka Bezę ze schroniska w Celestynowie.