Gwiazdy

Mają za sobą rozwody i medialny kryzys. Dzisiaj cieszą się miłością. Robert i Monika Janowscy: "Stoimy za sobą murem"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Robert i Monika Janowscy od 10 lat tworzą zgraną parę, a od 7 lat - małżeństwo. Oboje są po przejściach i mają za sobą rozwody. Jaki jest ich przepis na udany związek? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Robert i Monika Janowscy o życiu prywatnym

Małżeństwo dotychczas niechętnie komentowało swoje życie prywatne w mediach. Przyszedł jednak moment, w którym zdecydowali dać poznać się z innej strony.

- Ja jestem zodiakalnym baranem, a Monika lwem. Dwa ognie piekielne są w domu. Każdy chce być number one, każdy chce mieć rację i każdy do niej dąży. Wykuwanie wspólnych kompromisów to cudowna, wspólna droga. Wszystko po to, żeby się po partnersku szanować, żeby mniej egoistycznie myśleć o świecie. Mnie to wszystko dużo nauczyło - powiedział Robert.

- Spotkaliśmy się naprawdę dość późno. Jesteśmy mądrzejsi i bardziej doświadczeni, niż kiedyś. O tyle jest gorzej, że nie ma się co docierać, bo ja i Robercik już jesteśmy dotarci - dodała Monika Janowska.

Robert i Monika Janowscy o dzieciach

Artysta był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma 32-letniego syna Makarego. Z małżeństwa z Katarzyną Dańską ma dwie córki: 22-letnią Anielę i 21-letnią Tolę. Monika natomiast była żoną D’Aldo Romano, jednak ich związek trwał tylko dwa lata.

W 2013 r. Robert i Monika pobrali się i, jak mówią, chcieliby zostać ze sobą do końca życia. Kobieta opowiedziała, jak docierała się z córkami męża.

- Dziewczyny są super. Ale było ciężko, bo nie dość, że nie jestem mamą, to jeszcze złym policjantem . A Robert to jest tatuś córeczek. Ale nigdy nie usłyszałam, że nie mam prawa czegoś zrobić, bo nie jestem mamą - wyznała żona Roberta.

Monika Janowska o kryzysie wizerunkowym

W ostatnich latach małżeństwo przeszło poważny medialny kryzys. Robert z dnia na dzień przestał być gospodarzem w kultowym programie, a wcześniej Monika musiała gasić pożar związany z domniemaną kradzieżą ubrań. Choć amerykański sąd oczyścił ją z zarzutów, to prasa w Polsce nie dawała jej spokoju.

- Dostałam od Roberta największe wsparcie. Kłócimy się o jakieś małe nieważne rzeczy, ale jeżeli jest jakiś kryzys, to stoimy za sobą murem. Jeżeli Robercik miał cięższy dzień, to ja trzymałam dom. A z kolei kiedy ja podpadałam, to Robercik podtrzymywał nas na górze - mówiła w Dzień Dobry TVN Monika Janowska.

Robert i Monika Janowski - tajemnica ich związku

Para zdradziła swój przepis na udany związek.

- Ja go lubię po prostu bardzo, więc myślę, że ta więź i kumplostwo - gdyby tego nie było, to każdy powód byłby dobry, żeby odwrócić się na pięcie - wyznała Monika Janowska.

- Małe rzeczy budują również - wspomnienia, wspólnie oglądane mecze, wakacje, ciężkie dni z dziećmi. A w cięższych sytuacjach wiadomo, że staniemy za sobą. Poznałem Monikę i ona rzuciła wszystko, fajne życie za granicą w Ameryce, gdzie była ustawiona. Dla Robercika wzięła dwie walizeczki przyjechała do rozbitej rodziny, poharatanej - dodał Robert.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości