Robert Janowski

    Robert Janowski

    Monika Janowska, żona Roberta Janowskiego, w rozmowie z dziendobry.tvn.pl potwierdziła informacje, które pojawiły się w prasie. Stalkerka ich rodziny wróciła i wysyła im listy z pogróżkami. "Robercie, wróciłam. Już wkrótce będziemy razem. Tak jak ci obiecywałam, pozbędę się jej" - pisze psychofanka gwiazdora. 

    W całej Polsce trwają manifestacje koordynowane przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. Największa odbędzie się w piątek w Warszawie. To reakcja na decyzję TK, który uznał, że prawo do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodne z Konstytucją. Jak ojcowie wspierają swoje córki? O tym rozmawiali w naszym programie piosenkarz i prezenter Robert Janowski, kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc oraz bloger Kamil Nowak.

    Kilka lat temu tabloidy rozpisywały się o tzw. aferze futrzanej, której jedną a bohaterek była Monika Janowska. Według ich doniesień Pani Monika wyniosła z amerykańskiego sklepu futra, za które nie zapłaciła. Sąd amerykański oczyścił ją z zarzutów, a polski uznał, że cała historia została sfabrykowana przez media plotkarskie. Monikę Janowską zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby odniosła się do sprawy. Jak żyje się z takim oskarżeniem? Dlaczego mąż Pani Moniki - Robert Janowski - podczas trwania sprawy złożył oświadczenie o ich rozstaniu?