Robert Janowski opublikował poruszający wpis na temat osobistego dramatu: "To jest koniec"

Jak odróżnić zaloty od stalkingu?
Jak odróżnić zaloty od stalkingu?
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Przez wiele lat Robert i Monika Janowscy byli stalkowani przez kobietę. Wygląda na to, że aktor i jego żona w końcu mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ psychofanka w końcu została zatrzymana przez organy ścigania. Artysta przekazał szczegóły sprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Robert Janowski uwolnił się od stalkerki

Robert i Monika Janowscy przez 12 lat byli nękani przez stalkerkę. Kobieta skutecznie uprzykrzała im życie, mimo zakazu zbliżania się do nich, m.in. pojawiła się w okolicach domu pary, wydzwaniała do niej, a nawet groziła żonie aktora śmiercią. Janowscy wielokrotnie opowiadali swoją historię w mediach, apelując do organów ścigania i sprawiedliwości o pilną pomoc.

Wygląda na to, że koszmar pary już się skończył, ponieważ Robert Janowski przekazał za pośrednictwem Instagrama, że jego psychofanka została zatrzymana i trafiła do zakładu karnego. - To jest koniec. Nawet nie wiem, co napisać i jak ująć w słowa to, że po 12 latach życia w strachu, możemy wreszcie odetchnąć, pójść na spacer bez lęku, uśmiechnąć się do siebie i wiosny. Dla kogoś - wielkie nic, coś naturalnego, ot- dzień jak co dzień, kolejna niedziela... Dla nas SPOKÓJ - sen nierealny, nieosiągalny byt, spełnienie marzeń – napisał prezenter.

Psychofanka Janowskich ukarana

Robert Janowski przyznał, że jest bardzo wdzięczny sądowi, policji oraz prawnikom, którzy w ostatnim czasie ciężko pracowali, by sprawa zakończyła się sukcesem. Artysta podziękował mediom, rodzinie oraz przyjaciołom za wsparcie, a także wspomniał o swojej ukochanej żonie Monice.

- I Monika, moja żona - z całego serca, z czułością i podziwem. Dziękuję. Przez 12 lat nie dałaś mi odczuć, że cierpisz. Nawet raz nie obciążyłaś mnie odpowiedzialnością za sytuację, a to przecież właśnie ty byłaś "celem", stworzyłaś bezpieczny dom na gruncie niepewności. Jesteś Światłem – wyznał Robert Janowski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości