Gwiazdy

Córka Lisy Marie Presley żegna matkę. Opublikowała wzruszające zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN 24
Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley, wokalistka i córka króla rock and rolla Elvisa Presleya, zmarła niespodziewanie 12 stycznia. Riley Keough, najstarsza córka artystki, żegna się z nią we wzruszający sposób. 33-latka zamieściła w sieci archiwalną fotkę ze swoją mamą. Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb?

Córka Lisy Marie Presley żegna matkę

Lisa Marie Presley odeszła niespodziewanie w czwartek, 12 stycznia. Artystka miała zaledwie 54 lata. Choć początkowo media informowały, że przyczyną zgonu był atak serca, to sekcja tego nie potwierdziła. Odpowiedź na to pytanie mają dać dalsze badania.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

33-letnia Riley Keough, najstarsza córka wokalistki i aktorki, opublikowała wzruszający post. Zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie, do którego pozuje wspólnie z mamą. W podpisie zamieściła jedynie symbol serca. W ciągu zaledwie kilku godzin pod postem pojawiło się kilka tysięcy komentarzy. Poza kondolencjami pojawiły się również wpisy ze słowami wparcia oraz dodającymi otuchy. 

Lisa Marie Presley - pogrzeb

Lisa Marie Presley zostanie pochowana w niedzielę 22 stycznia w tzw. Ogrodach Medytacji (Meditation Gardens) na terenie Graceland, rezydencji w Memphis, w której się wychowała i którą odziedziczyła po śmierci swojego ojca. Wokalistka spocznie obok swojego syna Benjamina Keougha, zmarłego w 2020 roku, ojca oraz dziadków. W ceremonii będzie mógł uczestniczyć praktyczne każdy.

- Oprócz rodziny i przyjaciół do udziału zaproszona jest szeroka publiczność - czytamy na oficjalnej stronie Graceland. Warto dodać, że transmisję z uroczystości będzie można zobaczyć na stronie internetowej posiadłości.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN 24

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages. / Axelle/Bauer-Griffin / Contributor

Pozostałe wiadomości